Kısmetse Olur Rabia'dan Şok Görüntüler!

Eleme gecesinde ekrana yansıtılan görüntülerle gözyaşlarını tutamayan Rabia, sinirlerine hakim olamayan ise Gökhan oldu.

Kısmetse Olur Rabia'dan Şok Görüntüler!
Kısmetse Olur Rabia'dan Şok Görüntüler!

 Kısmetse Olur'un bu hafta en çok konuşulan çifti Rabia ile Gökhan oldu. Eleme gecesinde ekrana yansıtılan görüntüler karşısında Rabia zor anlar yaşarken Gökhan, görüntüler karşısında ne yapacağını bilemedi. Sinirine hakim olmaya çalışan Gökhan, görüntülerin açıklamasını Rabia'dan defalarca istedi fakat hiçbir açıklama yapmadı. Final gecesinde gergin dakikalar yaşandı. 

İŞTE RABİA'NIN OLAY YARATAN GÖRÜNTÜSÜ

 Gökhan görüntülerin önce mi, yoksa sonra mı olduğunu öğrenmek için Rabia'ya sordu. Rabia ise sorulara cevap vermedi. Sadece Gökhan'a ''Sus Gökhan, sen niye ağladığımı biliyorsun.'' derken Gökhan, bir şey bilmediğini söyledi. 

 Rabia sorulara dayanamayıp, ''Beş kızdık, dansa kaldırıldım, kız arkadaşımın arkadaşı.'' diye açıklama yaptı. Gökhan ısrarla görüntülerin Kısmetse Olur evindeyken olup olmadığını öğrenmek istiyordu. Rabia'nın cevabı ise yalnızca, ''Hayır'' oldu.

''BU İŞ BURADA BİTMİŞTİR''

 Gökhan, sağ kolunda saatinin olduğunu söyledi ve, ''Görüntüler yapımın elinde ve bu incelenecek. Ben gördüğümden de çok eminim, yanlış anlama. İster 5 tane kız olsun, ister 10 tane kız olsun, Hiçbir şekilde ben böyle bir şeyi kabul etmiyorum. Benim ailem de kabul etmez. Burada herkesin karşısında dikildim, her şeyi yaptım ama benle beraberken bu yaptığını kabul etmiyorum. Bu iş burada bitmiştir.'' dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu