Nişanlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nişanlık seçimi ciddi bir konudur. Çiftlerin en mutlu günlerinde bayanlar güzel ve dikkat çekici olmak ister. Nişanlık seçiminde nelere dikkat etmeliyiz sizler için araştırdık.

Nişanlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Nişanlık Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler Hakan Satılmış

En güzel günlerden biri olan nişan törenlerinde güzel görünmek isteyen bayanların tercihi olan nişanlık modelleri bayanların harika görünmesini sağladığı gibi bu özel günde bir yıldız gibi parlamalarını da sağlıyor. Eğer sizde nişanlık seçimi yapmak da zorlanıyorsanız ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız birkaç kriteri bilmenizde fayda var.

Vücut Ölçülerinizi Tanıyın!

Nişanlık seçimi yaparken mutlaka beden ölçülerinize ve vücut şeklinize dikkat etmeniz gerekiyor. Küçük göğüslü bir bayansanız straplez ve derin v yakalı modeller tercih edebilirsiniz. Karın bölgenizde ve kalçalarınızda fazlalık varsa kabarık etekler daha zarif duracaktır. Vücut hatlarınıza güveniyorsanız balık kesimli, dar modeller tercih edebilirsiniz.

Nişan Mekânınıza Özel Seçim Yapın!

Nişan kıyafeti seçerken nişanınızı nerede yapacağınıza da dikkat etmelisiniz. Mekânınız açıklık bir alan olacaksa dantelli modeller, uzun boylu seçenekler tercih edebilirsiniz. Pastel tonlarda makyaj yapmanız daha güzel olacaktır. Eğer nişan mekânınız kapalı bir yerde olacaksa ve akşam vakti olacaksa boyu kısa olan nişanlıklarda tercih edebilirsiniz. Ayrıca akşam nişanlarında ve düğün salonu gibi yerlerde taşlı modellerde şık duracaktır.

 

Damatla Uyumlu Olun!

Nişanlık seçimi yaparken atlanmayacak noktalardan biri de damatla olan uyumdur. Damat kıyafetleri içerisinde kravat ve mendil türü detayların renkleri ile uyumlu bir nişanlık seçmek sizi tam bir çift olarak gösterecektir.

Mevsimleri Dikkate Alın!

Kış mevsimlerinde nişanınız olacaksa pelerinli, yarım kollu ya da uzun kollu nişanlık modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca nişanlık seçimi yaparken sonbahar mevsiminde de bu seçimleri yapabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde nişanlık seçimi yaparken askılı ya da straplez modeller tercih edebilirsiniz. Uçuş uçuş tüllerde yaz aylarında daha rahat görünmeyi sağlayacaktır.

Fiyata Dikkat!

Nişanlık seçimlerinde birkaç kıyafet arasında kalırsanız fiyat seçeneği bütçenize en uygun olan modeli alabilirsiniz. Ayrıca birkaç mağazaya giderek fiyat araştırması yapmanız da nişanlık seçerken faydanıza olacaktır.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu