2017 Dikkat Çeken Gece Elbiseleri

2017 yılının gelmesiyle bir çok tasarımcı ve modacı mükemmel elbiseler tasarlamaya başladı. 2017 Gece elbiselerini sizler için araştırdık.

2017 Dikkat Çeken Gece Elbiseleri
2017 Dikkat Çeken Gece Elbiseleri Hakan Satılmış

Gece davetlerinde ilgi çekici kıyafetlerle mükemmel görünmek isteyenler dikkat çeken gece elbiselerine göz atabilir. 2017 yılının gelmesiyle bir çok tasarımcı ve modacı mükemmel elbiseler tasarlamaya başladı..Özel bir gece davetinde acaba ne giysem diye düşünenler için mükemmel şekilde derlediğimiz dikkat çeken gece elbiseleri davette kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak..

 Mükemmel Elbiseler

 *Özel davetlerin özel rengi:siyah
 Davet edildiğiniz özel geceyi siyah parıltılı gece elbiseniz ile mükemmelliğin zirvesine taşıyabilirsiniz.. Üzeri taşlı ve boydan uzun olan sırt dekolteli siyah gece elbisesi zarafetin siyahtan kaynaklandığını düşünenler için mükemmel bir tercih... 

 *Göğüs dekolteli kırmızı kıyafetler: Gece davetleri için genelde siyah ve kırmızı tonlu uzun kıyafetler tercih edilir. Bu olağan durumu bozmayan tasarımcılar 2017'da da kırmızı gece elbiseleri ile mükemmel olmanızı sağlıyor. Taş detayını sevenler ön kısımda bulunana iri taşlı kıyafetleri tercih edebilir. Taş sevmeyen daha çok sadelikten yana olanlar ise dantel detayı ile şenlenmiş gece kıyafetlerini tercih edebilir.. *İlgi çekiciliği zirvede yaşamak isteyenler mankenlerden ilham alabilir: Podyumlarda boy gösteren ince zarif, melek gibi mankenler dikkat çeken gece elbiselerini sergilemekte gecikmiyor... Mavinin ihtişamlı havasını kendisini kaptıran bazı mankenler özel gece davetleri için üst kısmı tamamen dantel alt kısmı tütü etek tarzında tasarlanmış elbiseden yana yapıyor tercihini.. Bilindiği gibi mavi rahatlatıcı bir havaya sahiptir. Bunu özel davetlerde kullanarak hem rahatlığı zirvede yaşayabilirsiniz hem de mükemmelliği basamak basamak atlayabilirsiniz.

 Gece kıyafetleri için sadece mavi, kırmızı ve siyah renklerini kullanmayabilirsiniz.. İsterseniz kendi zevkinizi yansıtan daha canlı veya daha ağır renkler kullanabilirsiniz.. Gece kıyafetlerinde ışıl ışıl olmak isteyenler daha çok taşlı elbiseleri tercih etmeli.. Bunun yanı sıra simli parıl parıl kıyafetlerde göz kamaştırıcı etkiye sahip.. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu