Ünlülerin En Sık Tercih Ettiği Dalgalı Saç Modeli

Ünlülerin Tercih Ettiği Dalgalı Saç Modeli bayanların ilgisini çekmekte ve ünlülerin saç modellerini kendilerine uygulamak istemektedirler. Ünlülerin En Sık Tercih Ettiği Dalgalı Saç Modelini sizin için araştırdık.

Ünlülerin En Sık Tercih Ettiği Dalgalı Saç Modeli
Ünlülerin En Sık Tercih Ettiği Dalgalı Saç Modeli Hakan Satılmış

Dalgalı saçların cazibesine kapılan ünlüler arasında Blake Lively, Rihanna, Taylor Swift ve Jennifer Aniston bulunuyor. Kırmızı halı üzerinde sergiledikleri en sık dalgalı saç modellerini sizler için derledik. Bu dalgalı saç modelleriyle hem havalı hem de bakımlı görüneceksiniz. Modellerin ortak özelliği şık ve keskin dalgalar kullanılmamasıdır. Maşa yardımıyla çok fazla çeşitte saç modeli elde edebilirsiniz. Birçok ünlüde gördüğümüz dalgalı saçlar, hoş görünmesinin yanında abartılı da durmuyor. Bu yılın trendini yakalamak için sade bir makyajla dalgalı saç modelinizi tamamlayabilirsiniz. Dalgalı saç modelini nasıl yapacağınız hakkında bilgi verecek olursak;

Öncelikle saçlarınızı eşit aralıklarla ayırın. Maşanın ısısı incelik ile kalınlık değerine göre ayarlanır. Her tutama dalga verilerek, her birinin aynı oranda olmasına özen gösterin. Saçları çok düz olanlar, saçı ağırlaştırmayacak şekilde sprey kullanabilir. Böylece dalgalar sabitlenecek gün boyunca görünümünden bir şey kaybetmeyecektir.

Saçın rengi, şekli ve türü ne olursa olsun sürekli bir değişim halinde saçlara şekil verilir. Dalgalı saç modeli yapımı için maşa dışında pek çok araçtan yardım alabilirsiniz. Uygulamaya dökülen dalgalı saç modellerinin sonuçları memnuniyet verici olacaktır.

Bigudiyle Dalgalı Saç Modeli

Modelin yapımı için orta kalınlıkta bigudi seçilmelidir. Bigudi saçın uç kısımlarına sarılır ve bir gece boyunca bekletilir. Sabah açılan saçlarda hafif dalgalar oluşacaktır. Aynı işlemi saç bandıyla da yapabilirsiniz. Saç bandı kaşların bir parmak kadar üzerine indirilir. Saç uçları bandın içerisinden geçirilir ve iki üç defa saç bandına dolanır. Tüm saça aynı işlem uygulandıktan sonra gece boyunca saçınızda bandı bekletin, sabah uyanıp da bantları açtığınızda saçınızın doğal dalgalı modellere ulaştığına şahit olacaksınız.

Dalgalı saç modelleri arasından size en uygununu seçerek, özgüveninizi arttıracak görünümlere kavuşabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu