31 Günlük Programla Dümdüz Bir Karnınız Olsun

Karın yağları en zor yakılan yağlardandır. Düz bir karına sahip olmak bir çok insanın hayalidir. 31 günlük bir program ile herkes düz bir karına sahip olabilir. Düz bir karına sahip olabilmek için 31 günlük programı deneyin.

31 Günlük Programla Dümdüz Bir Karnınız Olsun
31 Günlük Programla Dümdüz Bir Karnınız Olsun Hakan Satılmış

Bayanlar için diyet ve sporun apayrı bir yeri vardır. Özellikle yaz için fit bir vücut elde etmek amacıyla ilkbaharda yapılmaya başlanır diyetler. Hatta bayanların bir kısmı yılbaşının ertesi günü yeni yıl ile başlar diyete. İçilen detox suları, yapılan spor aktiviteleri, uzak durulan tatlılar, hafif yemekler derken hedeflere yaklaşılır. Spor salonlarında çok daha fazla vakit geçirilmeye başlanır. Spor salonuna gitmek için vakti olmayanlar evlerini neredeyse spor salonuna çevirirler. Bir kısmı ise DVD lerden faydalanır. Televizyonda sağlıklı yaşam ve diyet programları izlenir. İnternette ise diyetle ilgili yazılar okunur, diyetisyenler sosyal medya hesaplarından takip edilirler. Kilo veren insanlar tüm ilgileri üstlerine toplar. Bu dönemde bayanların çoğunun ilgi odakları yüksek oranda diyet ve spordur. Girilen her ortamda kaç kilo verdiklerine dair konular çok sık geçer. Genel rutinde diyet ve spora geniş bir yer verildiği için motivasyon da yüksek olur. Hedefe ulaşmaya çok az bir mesafe kalmıştır ancak hala bir sorun vardır. Karın bölgesi yeterince incelmemiştir. Panik olmayarak bunun düzenli bir program ile halledilebileceği bilinmelidir.

Diyetin son aşamasından farklı olarak vücutta verilmesi gereken kilo olmayıp yalnızca karın bölgesinde fazla kilo olabilir. Sürekli oturarak çalışan kişilerde bu durum sık görülür. Öğle yemeklerinden sonra hemen oturulmaya devam edildiği için karın bölgesinde yağlanmalar oluşur ve zamanla artar. Aynı şekilde bu durumda bir egzersiz programı ile düzenlenebilir. Karın bölgesindeki yağları yakmak ve vücudu sıkılaştırmak için olmazsa olmaz hareket mekiktir. Aynı anda çok sayıda kas çalıştığından vücutta büyük etki gösterir. Ancak mekik programı düzgün bir şekilde aksatılmadan yapılmalıdır. Bu şekilde uygun bir program ile büyük etki sağlanacaktır. Burada karın bölgesi için yüksek oranda faydalı olacak olan 31 günlük bir program siz değerli ziyaretçilerimiz ile aşağıda paylaşılmıştır.

İşte karın bölgesini toparlayacak olan 31 günlük program:

1. gün – 30 kez

2. gün  - 75 kez

3. gün – 120 kez

4. gün – 50 kez

5. gün - Dinleniyoruz

6. gün – 100 kez

7. gün – 50 kez

8. gün – 45 kez

9. gün – 60 kez

10. gün - Dinleniyoruz

11. gün - 60 kez

12. gün – 95 kez

13. gün - 45 kez

14. gün - 70 kez

15. gün - Dinleniyoruz

16. gün – 125 kez

17. gün – 40 kez

18. gün - 100 kez

19. gün - 75 kez

20. gün  - Dinleniyoruz

21. gün - 90 kez

22. gün – 75 kez

23. gün – 80 kez

24. gün – 100 kez

25. gün  - Dinleniyoruz

26. gün – 80 kez

27. gün – 50 kez

28. gün – 130 kez

29. gün – 95 kez

30. gün  - Dinleniyoruz

31. gün – 150 kez

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu