Açıköğretim’de AÖF Kayıt Yenileme Süresi Uzatıldı

Açıköğretim’de Kayıt Yenileme Süresi Uzatıldı. Açık öğretim Fakültesinde yer alan bölümlerin kayıt yenileme son tarihi 24 Şubat iken, 26 Şubat saat 22:59’a kadar uzatıldı.

Açıköğretim’de AÖF Kayıt Yenileme Süresi Uzatıldı
Açıköğretim’de AÖF Kayıt Yenileme Süresi Uzatıldı Hakan Satılmış

Anadolu Üniversitesi’nin resmi internet sitesi üzerinden yaptığı açıklamaya göre; Açıköğretim Fakültesi’nde yer alan bölümlerin kayıt yenileme son tarihi 24 Şubat iken, 26 Şubat saat 22:59’a kadar uzatıldı.

   Öğrenciler, kayıt yenileme işlemlerini http://aof.anadolu.edu.tr adresinden, ders ekle-sil şeklinde yapabilecekler. Siteye giriş yaptıktan sonra yapmaları gerekenleri anlatan bir kılavuz da yer almakta. Bu işlemi tamamlayan öğrenciler 2016-2017 öğretim yılının bahar dönemi için, öğretim giderini ve öğrenci katkı payını ödeyebilecekler. Bu ödemeleri ise; banka kartı veya kredi kartıyla, mobil bankacılık yoluyla, internet bankacılığı yoluyla ya da Ziraat Bankası ATM’lerine kartlı veya kartsız, yapabilecekler.

   Kayıtlarını yenileyen öğrenciler; 27 Şubat’tan itibaren, bağlı bulundukları bürolara giderek ders kitaplarını teslim alabilecekler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu