Polisten Öğrencilere Anlamlı Destek

Hakkâri’de Emniyet güçleri çok anlamı bir projeye başlattı. Hakkâri İl Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü tarafından polis-vatandaş ilişkilerinin güçlendirilmesi ve geliştirilmesi amacıyla ‘Mutlu Bir Gelecek İçin El Ele’ projesi için kolları sıvadı.

Polisten Öğrencilere Anlamlı Destek
Polisten Öğrencilere Anlamlı Destek

Uygulanan proje kapsamında öğrencilere TEOG sınavına hazırlık kitapları, çanta ve kırtasiye malzemesi, kalın giysiler vererek öğrencilerin yüzünü güldürmeyi başardı.

Öğrenciler Hediyelerini Teslim Aldı

Polis-halk ilişkilerinin güçlendirilmesi amacıyla "Mutlu Bir Gelecek İçin El Ele" projesi kapsamında öğrencilere TEOG sınavına hazırlık kitapları, çanta ve kırtasiye malzemesi, kalın giysiler ve bir eğitim kitapları dağıtarak öğrencilerin yüzünü güldürmeyi başardı. İl Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu’nda katıldığı Merzan Mahallesi Cengiz Topel İlk ve Ortaokulunda düzenlenen programa ayrıca İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, Emniyet Müdür Yardımcıları, Aile ve Sosyal Politikalar (ASP) İl Müdürü Mehmet Akif Bildirici ve Polis Memurları katıldı. Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu ve güvenlik güçlerini öğretmen ve öğrenciler ellerinde çiçeklerle karşıladılar. Emniyet Müdürü Dilberoğlu ve ekibi, öğrencilerle yakında ilgilenerek öğrencilere kek ve meyve suyu ikramında bulundu. Polis Memurları öğrencilere TEOG sınavına hazırlık kitapları, okul çantası, kırtasiye malzemesi ve araç gereç vererek öğrencilerin yüzünü güldürdü.

Emniyet Müdürlüğüne Teşekkür Etti
İl Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu ve ekibi, okul yöneticileri, öğrenciler ve öğretmenlerle de bir araya gelerek uzun bir süre sohbet ettiler. İl Milli Eğitim Müdürü Veysel Durgun,  öğrencilere eğitim desteği veren Hakkâri Emniyet Müdürlüğüne teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu