NAZ ve BAHA neden ayrıldı? Zuhal Topal Ne Dedi?

Ekranların sevilen programı Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında, Naz ve Baha çiftinin arasında neler oldu? Naz, Ali ile yeni bir ilişkiye mi başladı? Çiftler arasında gelişen olaylar seyircileri ekran başına kitledi. Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında gün geçmeden yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Yaşanan olaylar karşısında Zuhal Topal, locada yaşanan ilişkiler hakkında yorum yapmak zorunda kaldı.

NAZ ve BAHA neden ayrıldı? Zuhal Topal Ne Dedi?
NAZ ve BAHA neden ayrıldı? Zuhal Topal Ne Dedi?

Zuhal Topal’la Evlen Benimle programının yakıştırılan ikilisi Naz ve Baha, kavga edip ayırılan ve daha sonra tekrar bir araya gelen Naz ve Baha çifti, uzun süren tartışmalarının sonunda bir araya gelerek evlenmek için ilk adımı atmışlardı. Evlilik kararı alan çift, el ele tutuşarak programı birlikte terk etmişlerdi. Henüz aldıkları kararın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen programa gelerek büyük sorunlar yaşadıklarını ve evlenemeyeceklerini söylemişlerdi.

 

TÜM GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI

Zuhal Topal'ın çok izlenen Naz ve Baha çifti cep telefonu yüzünden sürekli kavga ettiler. Programa katılan çift yüzleşerek sorunlarını çözmeye çalıştılar. Naz ve Baha çifti yaşadıkları sorunların üstesinden bir türlü gelemedi. Birbirlerine karşı ağır sözler söyleyen çift sorunlarını dile getirmeye başladı. Naz, Baha'nın güvenilemez birisi olduğunu ve sürekli hayatına müdahale ettiğini söyledi. Bunun üzerine tüm gerçekleri ortaya çıktı.

 

BAHA, NAZI REZİL ETTİ…

 Baha, aralarında yazdığı mesajları stüdyodaki herkese gösterdi ve Naz’ın bütün gizlediklerini ortaya koyarak Naz'ı rezil etti. Naz'ın eski sevgilisiyle görüştüğünü ve Naz'ın kendisiyle oyun oynadığını söyleyerek tüm gerçekleri gözler önüne serdi.

 

O İTİRAF NAZ’DAN GELDİ…

   Baha’nın tüm gerçekleri ortaya çıkarmasının ardından Naz, her şeyi itiraf etmek zorunda kaldı. İki ay içinde evlenip İzmir'e yerleşmek istediklerini söyleyen Naz, Baha'nın olumsuz tepkisiyle karşı karşıya kaldığını belirtti. Program sonunda Baha, kendisine yapılanları hak etmediğini söyleyerek Naz'la asla evlenmeyeceğini söyledi.

 

ZUHAL TOPAL’IN TEPKİSİ…

  Yaşanan bu şok gelişmelere Zuhal Topal tepki veremeden yapamadı. Naz ve Baha ilişkisinin locadaki tüm çiftlerden daha iyi olduğu söyleyen Zuhal Topal, bu zamana kadar Naz ve Baha çifti arasında herhangi bir problem gözlemlediğini söyledi. Bu durum karşısında söyleyecek söz bulamayan şaşkınlığını gizlemedi. Bu tür olayların seyirciyi ve çiftleri hayal kırıklığına uğrattığı belirten Zuhal Topal, programda yaşanan gelişmeleri takip etmekte zorlandığını söyledi.

 

ÇİFTLER ARASINDA SON DURUM NE?

Naz, Baha’yı tamamen hayatında çıkarttığını belirterek hemen yeni bir ilişki kurma çabasına girmiş olmalı ki geçtiğimiz günlerde Ali için gözyaşlarına boğuldu. Kendini tutamayan Naz’ın bu duruma Ali’den olumlu bir cevap gelince aralarında yeni bir ilişki başladı. Bir süredir mutlu görünen çift, sebebi hala bilinmeyen bir problemden dolayı yollarını ayırma kararı aldı. Zuhal Topal’la Evlen Benimle programında 24 Ocak 2017 tarihinde Ali ilk talibini kabul etti. Ali’nin bu hamlesine karşılık Naz tekrar hayal kırıklığına uğradı. Naz’ın Ali’nin peşini bırakmamaya kararlı olduğunu iddiaları söylentileri ortaya çıktı. Önümüzdeki günlerde Naz’ın Ali’ye canlı yayında bir sürprizi olacağı locadaki herkesin kafasını karıştı. Herkes bu sürpriz teklifi merakla bekliyor. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu