Ruslar Akın Akın Türkiye’ye Geliyor

Normal de yoğun olarak geçen yaz sezonun da haziran, temmuz ve ağustos ayların da gelen Rus turistler bu yıl daha erken ülkemize tatil yapmaya gelecekler.

Ruslar Akın Akın Türkiye’ye Geliyor
Ruslar Akın Akın Türkiye’ye Geliyor Hakan Satılmış

Bu açıklamayı yapan Akdeniz Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı, bu tatil dönemin de önce ki tatil dönemlerinden daha erken bir tatil dönemin de Rus turistlerin ülkemize daha erken geleceğinden bahsetti.

ÇALIŞMALARA DEVAM EDİLİYOR

Bu gelişmelerin yaşanması için çalışmalara devam ettiklerini belirten Akdeniz turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Erkan Yağcı, Avrupa turizminin gelişmesi için de tanım ve imaj çalışmalarının yürütüldüğünden de bahsetti.

Genellikle turistlerin ocak, şubat ve mart ayların da rezervasyon yaptığını belirten Erkan Yağcı, ülkemiz de yaşanan olumsuzluklar ve terör gibi etmenler nedeniyle turistlerin alışkanlıklarında ki değişikliklere de değindi.

Tüm bu yaşanan olumsuzlukların, terör eğilimlerin önüne geçmek, ülkemizin imajını düzelmek ve turist sayısın da azalma olmaması için gerekli çalışmaların yapıldığından ve gerekli düzenlemelerin yapılacağından, ülkemizi en iyi şekil de temsil edileceği gibi çalışmaların yapıldığından da bahsetti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu