Vatandaş Hırsıza Acımadı

Genç kızın cep telefonunu alıp, kaçmaya çalışan hırsız vatandaşa takıldı. Beşiktaş da gerçekleşen olay da genç kızın telefonunu alıp kaçmaya çalışan hırsıza vatandaş müdahale etti. Kaçmaya çalışan hırsızı vatandaş yakalayıp, etkisiz hale getirerek polise teslim etti.

Vatandaş Hırsıza Acımadı
Vatandaş Hırsıza Acımadı Hakan Satılmış

Genç kız minibüsten inerken cep telefonunu çalmaya çalışan hırsız, ilk önce kıza çarparak özür diledi. Tam da bu çarpma esnasın da genç kızın telefonunu çalmaya çalıştığı ortaya çıktı.

HIRSIZLARIN TAKTİĞİ HERKESİ ŞAŞIRTTI

Kıza çarptıktan sonra kızdan özür dileyen hırsız, daha sonra kızın telefonunun olmadığını fark etmesi sebebiyle ortaya çıkıyor. Daha sonra kızın telefonunun çarpan adam da olduğunu söylemesi üzerine, hırsız fırsattan istifade kaçmaya başladı. Bunu fark eden çevredeki vatandaşlar hırsızın peşine düşerek hırsızı yakaladılar. Yakalama ise kaçan hırsıza hafif ticari bir taksinin hırsızı takip edip, çarpması sonucu düşürmesi sonucu gerçekleşti. Bundan sonra çevre ki vatandaşların da müdahalesi ile etkisiz hale getirilen hırsız, polislerin olay yerine gelmesiyle teslim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu