Diyarbakır'da 11 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etmek İsteyen Bir Kişi Yakalandı

Diyarbakır'da sosyal medyadan bir çocuğu tuzağına düşürmeye çalışan bir kişi, çocuğun babasının dikkati sayesinde kurtuldu.

Diyarbakır'da 11 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etmek İsteyen Bir Kişi Yakalandı
Diyarbakır'da 11 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Etmek İsteyen Bir Kişi Yakalandı Hakan Satılmış
Olay, dün öğlen saatlerinde meydana geldi.11 yaşındaki çocuğunu dikkati sayesinde kurtaran baba yaşadıklarını şöyle ifade etti;
 
 35 yaşındaki Sadık Ö., bir hafta önce 11 yaşındaki oğlu B.Ö.'nün sosyal medya hesaplarını incelerken 4 gün önce 33 yaşındaki M.A.'dan gelen mesajları gördüğünü,mesajları okudukça şoka girdiğini,kafasında bir plan kurduktan sonra evladının hesabı üzerinden oğluymuş gibi yazışmayı sürdürdüğünü söyledi ve ekledi."Mesajları kontrol ettiğimde 'senden çok hoşlandım, çok güzelsin' gibi mesajlar gelmiş oğlumla arasında 20'den fazla yaş olan şahıstan. Bende oğlumun yerine geçerek mesaj attım, 'nasıl hoşlandın' gibi. Öyle mesajlar atmaya başladı ki 'bana dürüst olursan ben de sana dürüst olacağım', 'ben sana para vereceğim' tarzında mesajlar attı.
"Niyetini öğrendim, çocuğumla, dilim varmıyor bunu söylemeye ama cinsel ilişkiye girme amaçlı konuşmalar geçiyor. Hatta eve gittiğimizde bunu yapacağız tarzında söylemleri vardı. Açık açık, çocuğumla cinsel ilişkiye girecekti. Bunların hepsi mesajlarda var.  Ben de bugün benim çocuğuma yapmışsa, yarın başkasının çocuğuna da yapar düşüncesiyle hareket ettim ve plan kurdum, oğlumun adıyla kendim mesaj atıyordum."dedi.

 

TACİZCİ EVLİ,3 ÇOCUĞU VAR

 
Tacizci evli, 3 çocuğu var. Benim oğlumun yaşında çocuğu var, o benim çocuğuma yapıyorsa kendi çocuğuna da yapıyordur. Mazıdağı ilçesinde yaşıyormuş, karısını oraya bırakıp burada arkadaşları ile yaşıyormuş. Arkadaşları evde olmayınca oğluma eve gel diye mesaj atıyordu. Bildiğiniz sapık bir şerefsiz."
 

ARKADAŞLARIMIZLA PLANI KURDUK,YAKALAYIP CEZASINI VERECEKTİM

 
"Çocuğumun psikolojisi bozulmasın diye biraz temkinli davrandım ama şunu düşündüm, ben bu olayı kapatırsam yarın bir başkasının çocuğuna da aynı şey olacak, belki başkasının çocuğu öldürülecek, atılacak.
 
Arkadaslarıyla kurduğu planla hareket eden baba zanlı M.A ile sözleşti..Konuşmada 3 kez yer değiştiren M.A., dördüncü adreste B.Ö. yerine babasının geldiğini görünce, bankalara para taşıma işinde kullanılan zırhlı araçta güvenlik personeli olan M.A., olay yerinden kaçtı.Kaçarken 3 kişinin yaralanmasına neden olan zanlıyı yakalayamayan baba Sadık Ö."Zırhlı araçla kaçınca arkadaşlarımıza çarptı, kırmızı ışıkta geçti. 
Emniyete gidip şikayette bulunduklarını söyleyen acılı baba bir an önce zanlının yakalanmasını ve en ağır cezayı almasını beklediklerini,bütün anne babaların çocukların sosyal medyalarını dahi takip altında tutmalarını,çocuklarına sahip çıkmalarını istedi. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu