İrem Derici’nin Küçüklük Hali

Ünlü Pop Şarkıcı İrem Derici, annesi hakkında sevgi dolu sözler söyleyerek, annesinin kucağında oturduğu çocukluk fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaştı. Şarkıcının hayranları İrem Derici’nin küçük fotoğrafı annesine benzetti. Sosyal medya üzerinden fotoğrafın altına duygusal bir yazı yazarak annesine sevgi dolu sözler söyledi.

İrem Derici’nin Küçüklük Hali
İrem Derici’nin Küçüklük Hali Hakan Satılmış

Ünlü Pop Şarkıcı İrem Derici, annesinin kucağında oturduğu küçüklük fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. İrem Derici’nin küçüklük halinin bulunduğu fotoğrafın altında "Annem beni ağlattı bu gece" notunu yazdı.

 

AYNI ANNESİ

 

Ünlü Pop Şarkıcı İrem Derici'nin Instagram hesabından paylaştığı küçüklük fotoğrafının annesine olan benzerliği gözlerden kaçmadı. Hayranları bu duruma “İrem Derici aynı annesi” ifadelerini kullandı.
 

İREM DERİCİ'DEN ANLAMLI SÖZLER

 

Şarkıcı İrem Derici, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına annesine övgü dolu sözler söyledi. İrem Derici’nin küçüklük halinin yer aldığı fotoğrafın altında şu sözler yazıyor;

“ Annem bu gece beni ağlattı. Eski fotoğraflara zaafımı bilmeyen yoktur. Geçmişi hatırlatan yüzlerce fotoğrafa baktım bu gece ama bu çok koydu. Benim canım annem 30 yaşına gelmeme rağmen beni hala 3 yaşındaki kızı gibi görüyor. Aklım hep sende, üşütme, sağlığına dikkat et, seni çok seviyorum, benim ilk göz ağrım sensin, sana canım feda... Ana-baba kıymeti bilmek lazım, İyi ki senin kızınım, benim hükümet gibi anam! İyi geceler herkese. Uyuyorlarsa gidin bir öpün annenizi babanızı, üstleri açılmıştır belki, örtün... ” yorumu yaptı.  Bu yorum şarkıcının hayranlarına duygusal anlar yaşattı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu