Gülben Ergen İlişkisi Bitti

Gazeteci Cengiz Semercioğlu ile TRT Ana Haber sunucusu Erhan Çelik arasında canlı yayında polemik yaşandı. Sunucu Erhan Çelik, Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda çok sert tepki gösterdi. Röportaj sırasında Erhan Çelik, Şarkıcı Gülben Ergen'in ismini duyunca çok sinirlendi ve gazeteciye çok sert tepki gösterdi.

Gülben Ergen İlişkisi Bitti
Gülben Ergen İlişkisi Bitti Hakan Satılmış

TRT Ana Haber sunucusu Erhan Çelik ile Gülben Ergen olaylı bir şekilde boşanmıştı. Olaylı bir şekilde boşanan ikili, o günden bu güne kadar konuşmadı. Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda sinirlerine hakim olmadı. Erhan Çelik, Cengiz Semercioğlu'nun 'Gülben Ergen' hakkında soruları karşısında çok sert tepki gösterdi. "Yaşandı ve bitti.  Siz neden Gülben Ergen’in sözcülüğünü yapıyorsunuz" diyerek Cengiz Semercioğlu ’na tepki gösterdi.

 

“NEDEN BOŞANDINIZ” DEDİ SERT TEPKİ GÖRDÜ
 

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, TRT ana haber bülteni sunucusu Erhan Çelik ile yaptığı röportaj da konuyu Gülben Ergen'e getirince canlı yayında söz dalaşı yaşandı. Gazeteci Cengiz Semercioğlu "Ortada bir şey yokken neden boşandınız" sorusunu sorunca Erhan Çelik çılgına döndü ve şu cevabı verdi;
 

"Ortada bir şey olmaması sizce doğal değil mi? Biz ilişkimizi değil evliliğimizi bitirdik. Evli çiftler arasında yaşanan sorunlar zaten ortaya yayılmaz. Ben bu konu hakkında söz söylemeyeceğim. Yaşandı ve bitti. Özellikle siz röportajlarınızda neden hanımefendinin sözcülüğünü yapıyorsunuz. Ben bu konuda bir şey söylemeyeyim istersen. Dediğim gibi geçmişte kaldı. Dönüp arkama bakan bir insan olmadım hiçbir zaman." dedi.

 

POLEMİK YAŞADIKLARINI İTİRAF ETTİ

 

Röportajı gerçekleştiren Cengiz Semercioğlu ile Erhan Çelik arasında polemik yaşadı. Cengiz Semercioğlu durumun farkında olduğunu söyleyerek, "Röportaj sırasında aramızda polemikler yaşadık" sözlerini ekledi. Röportaj sonrası Cengiz Semercioğlu, "Gülben Ergen'le ilgili her türlü soruyu ona sordum, sıkıştırdım. Erhan Çelik, "Hiçbir zaman ilişkim hakkında konuşan bir erkek olmadım. Biten ilişkim hakkında konuşmak oturduğum koltuğun ağırlığına yakışmaz" diyerek tepki gösterdi. " açıklamasında bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu