Evleneceksen Gel’ de Ayrılık Kararı

Evleneceksen Gel’ de yine ayrılık kararı yaşandı. 27 Şubat 2017 tarihinde yayınlanan Evleneceksen Gel’ de Solmaz ve Anıl'ın kararı herkesi şaşkına uğrattı. Solmaz ve Anıl ayrılık kararı almaya karar verdi ve aralarındaki aşk son buldu.

Evleneceksen Gel’ de Ayrılık Kararı
Evleneceksen Gel’ de Ayrılık Kararı Hakan Satılmış

Locada bulunan Güzel ve Kaan ise ikisinin de birbirlerini sevmediklerini iddia etmişti. Güzel ve Kaan, Solmaz ve Anıl’ın aldığı karar hakkında yalan söylediklerini söyledi. Büyük bir merak ile izlenen program Evleneceksen Gel programında alınan karar herkesi şoke etti.

 

EVLENECEKSEN GEL’DE SOLMAZ VE ANIL AYRILDI


Seda Sayan ile Evleneceksen Gel’ de 27 Şubat pazartesi tarihinde yaşanan olayda Solmaz ve Anıl ayrılık kararı aldı. Anıl, Güzel’in annesine hediye aldı. Bu hediyeyi kabul eden Solmaz Nurullah ve Kaan'a gönderme yaparak bu zamana kadar kimse anneme bir hediye almadı dedi.

 

BİRBİRLERİNE BAŞARILAR DİLEDİLER

 Evleneceksen Gel programında Anıl ve Solmaz ayrılık kararı aldıklarını açıkladı ve artık önlerine bakmak istediklerini söylediler.

Kaan ve Nurullah bu konu hakkında yorum yapmadı. Kaan ve Nurullah Solmaz ile artık ilgilenmediklerini söyleyerek hayatında başarılar dilediklerini açıkladılar. Anıl'ın eski sevgilisi olan Güzel, konu hakkında açıklama yapmak zorunda kaldı. Güzel Anıl'ın Solmaz'ı hiçbir zaman sevmediğini ve beğenmediğini söyleyerek sadece kendisine inat olsun birlikte olduğunu söyledi. Solmaz ve Anıl Güzel'e tepki göstererek Güzel’in aralarını bozmaya çalıştığını iddia etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu