Esra Erol'Dan Zuhal Topal'a Nispet

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Esra Erol'a isminin yazdığı "1" numaralı Beşiktaş formasını "Ekranların bir numarası" notuyla armağan etti. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, gönderdiği hediye ile ünlü sunucu Esra Erol'un gönlünü fethederken rakibi Zuhal Topal'a nispet yaptı.

Esra Erol'Dan Zuhal Topal'a Nispet
Esra Erol'Dan Zuhal Topal'a Nispet Hakan Satılmış

Zuhal Topal çıldıracak!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Esra Erol'a isminin yazdığı "1" numaralı Beşiktaş formasını "Ekranların bir numarası" notuyla armağan etti. Beşiktaş Kulübü Başkanı  Fikret Orman, gönderdiği hediye ile ünlü sunucu  Esra Erol'un gönlünü fethederken rakibi  Zuhal Topal'a nispet yaptı.

"1" NUMARALI FORMA

Fikret Orman,  Esra Erol'un isminin yazdığı "1" numaralı formayı hediye olarak ünlü sunucunun programına gönderdi. Ayrıca formada tüm futbolcuların isimleri ve imzaları da yer alıyor.

"EKRANLARIN BİR NUMARASI"

Formanın gönderildiği zarfta ise "Futbolun bir numarası takımından ekranların bir numarası  Esra Erol'a sevgiler…  Fikret Orman" ifadeleri yer alıyordu.

"BİZİM İÇİN BÜYÜK BİR AŞK"

Hediyeyi alan  Esra Erol da " Beşiktaş bizim için çok büyük bir aşk. Babamın takımı. Bende babasının kızı olarak Beşiktaşlıyım." sözleriyle Orman'ın jestine karşılık verdi.

Ali Eyüboğlu: Evlilik Programları İçin Yolun Sonu Görünüyor !TBMM tarafından mercek altına alınan izdivaç programlarıyla ilgili bir yazı kaleme alan Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, "Evlilik programları için yolun sonu görünüyor" dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu