Acun Ilıcalı Adanın En İddialı İsimlerinden Birine Rest Çekti!

Adem Kılıçcı ile Furkan Kızılay arasında geçen tartışmanın ardından Acun Ilıcalı çok sert konuştu. “Bundan sonra küfür duymayayım” dedi ve yarışmacıları uyardı.

Acun Ilıcalı Adanın En İddialı İsimlerinden Birine Rest Çekti!
Acun Ilıcalı Adanın En İddialı İsimlerinden Birine Rest Çekti! Harun Gürcan

ADEM “BEN KİŞİNİN ŞAHSINA VE YA AİLESİNE HAKARET ETMEDİM”


Adem Kılıççı, "Kurduğum cümlenin yanlış olduğu doğrudur. Hepimiz sokak dilini bilen insanlarız, bu tarz şeyler ağzımızdan çıkabiliyor ama, kişinin şahsına hakaret etmedim. 'Boyundan büyük konuşuyorsun, adam ol' anlamında söyledim. Refleks icabı ağzımızdan böyle şeyler çıkabiliyor. Ailesine, karakterine hakaret de yapmadım" şeklinde ifadeler kullanarak hatasını telafi etmeye çalıştı.

ACUN “BUNDAN SONRA BİZ SENDEN KÜFÜR VEYA KÜFÜRVARİ KELİME DUYMAYALIM”

Acun Adem’in bu sözleri üzerine “Ben seni uyaracaktım, sen bu uyarıyı çift uyarı gibi düşün. Bundan sonra senden bu tip küfür ya da küfürvari bir cümle duymayalım. Reflekslerine sahip olmak zorundasın.” Dedi ve Eser West’ten örnek verdi, “ Eser açlığına sahip olamadı, bazıları da sinirlerine hakim olamıyor. Burası en zor yarışma dediğimiz bu oluyor. Ağzından insanlara rahat rahat bir şeyler kaçamaz.” Dedi ve kuralları tekrar hatırlattı.

ACUN “BÜTÜN YARIŞMACILARIMIZ BİZİM GÜVENCEMİZ ALTINDA”

Ilıcalı “Hiçbir yarışmacımız diğerine küfür edemez. Bütün yarışmacılarımız bizim güvencemiz altında, ağzından bir kere kaçmış olabilir. Bundan sonra tekrar olmamasını özellikle rica ediyoruz.” Dedi ve ünlüler takımında ki gruplaşmalar hakkın da yorum yaparak, aralarında geçen olayların gruplaşmanın oyunlara yansıdığı hakkın da ünlüler takımını toparlanması açısından uyardı. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Yedi Düvel     2017-03-02 Böyle devam et iyi gidiyorsun
+1saksafoncu     2017-03-02 Saksafoncu kardeşim katılıyorum sana başlığı okudum gerisini okumadım direk yorumlara baktım direk ağzımdan almışsın lafı tebrik ederim xdxdxd
saksafoncu     2017-03-02 yazı yazmayı bilmeyen adamları buraya koymuşlar bu nasıl yazı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu