İşte Benim Stilim Stüdyolarında Büyük Gerginlik!!!

İşte Benim Stilim’in Nurella’sı ünlü modacı Nur Yerlitaş’ın programı terk etmesiyle beraber Deniz yaşanan olaylara dayanamayarak baygınlık geçirdi.

İşte Benim Stilim Stüdyolarında Büyük Gerginlik!!!
İşte Benim Stilim Stüdyolarında Büyük Gerginlik!!! Harun Gürcan

Gündüz kuşağının beğenilerek izlenen yarışma programı olan İşte Benim Stilim’de Deniz ve Bahar’ın kavgası programa damgasını vurdu. Aynı zaman da yarışmacıların kavgası jüri üyeleri tarafından büyük tepki toplamasının yanı sıra Nur Yerlitaş programı terk etti.

YARIŞMACILARIN TARTIŞMASINA SİNİRLENDİ

Yarışma da Bahar ve Deniz’in tartışmasına oldukça sinirlenen İşte Benim Stilimin Nurella’sı Bahar’a susması için uyarılar da bulundu. Bahar susmayıp “Sürekli bana bağırıyorsunuz, ben susayım hikayeler mi anlatsın?” diyerek tepkisini gösterince jüri üyeleri oldukça sinirlendi, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu stüdyoyu terk etti. İçeri de ünlü modacı Kemal Doğulu Nurella’nın tansiyonunu ölçtükten sonra Nurella ve Kemal Doğulu’nun yerini almasıyla yarışma kaldığı yerden devam etti.

YARIŞMACI BAYILDI

Jüri üyesi Ivana Sert ve Öykü Selter tepkisini gösterirken yaşanan olayların stresine dayanamayan Deniz fenalaşarak yere yığıldı. Deniz’in bayılmasıyla beraber stüdyoda büyük panik oluştu. Diğer yarışmacılar arkadaşlarının bayıldığını görünce hemen yanına koştular. Yarışmacı Deniz'in bu bayılma şekli, Bülent Ersoy’un 2013 yılında Show TV'de yayınlanan Bülent Ersoy Show programında şarkı söylerken baygınlık geçirdiği dakikaların tekrar akıllara gelmesine sebep oldu.

DİNLEMEK ZORUNDA DEĞİLİZ!

İşte Benim Stilim sunucu Öykü Selter’de yaşanan bu olaya tepkisini gösterdi, “İlgilenmiyoruz diyoruz, detay veriyorsunuz. Gerçekten artık takat kalmadı.” Diyerek yarışmacılara tepkisini gösterdi ve tartışmaların artık son bulması gerektiğini söyleyerek yarışmacıları uyardı.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu