İstanbul’da Yaşayanların Korkulu Rüyası Yakalandı!

İstanbul’da kadınların korkulu rüyası haline gelen ve birçok hırsızlık yapan motosikletli kapkaççı 5 kişi emniyet ekipleri tarafından yakalandı.

İstanbul’da Yaşayanların Korkulu Rüyası Yakalandı!
İstanbul’da Yaşayanların Korkulu Rüyası Yakalandı! Harun Gürcan

Akşam karanlığıyla ortaya çıkan bu motosikletli bu şebeke İstanbul’lu kadınların korkulu rüyası haline gelmişlerdi.

3 AYDA 18 KAPKAÇ!

Geçtiğimiz 3 ayda 18 kadının çantasını gasp eden bu şebekeyle ilgili İstanbul Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği harekete geçmişti. Bu şebekeyi çökertmek için çalışma başlatan Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği, semtin giriş ve çıkışını kontrol altına alarak güvenlik kameralarını da inceleme altına aldı.

HAVANIN KARARMASINI BEKLİYORLAR!

Çocuk yaşta ki bu kapkaç çetesi özellikle sabahın erken saatlerin de işe giden yada akşam geç saatte işten dönen kadınları hedef almış durumdalar. Bahçelievler halkı bu durumdan iyice mağdur olmuş durumdaydılar. Bayanlar sokağa çıkmaktan korkar hale geldiler. En son geçtiğimiz akşam yaptıkları kapkaç son kapkaçları oldu ve ekipler tarafından kıskıvrak yakalandılar. Bu sayede Behçelievler halkı rahat bir nefes aldı.

OPERASYON SONUNDA YAKALANDILAR!

Geçtiğimiz gün yaşlı bir kadının çantasını da motosikletle gasp edip kaçarken çevrede ki güvenlik kameraları tarafından tespit edilen bir kapkaççı, Bahçelievler Asayiş Büro Amirliği düzenlenen operasyonla yakalanarak ifadesi alınmak üzere emniyet getirildi. Yakalanan bu gaspçının verdiği ifade de arkadaşlarının yerlerini söyledi. Bu ifadeye dayanarak diğer 4 ekip üyeleri de polis ekipleri tarafından kıskıvrak yakalandı.

KAPKAÇLAR 17-18 YAŞINDA Kİ GENÇLER TARAFINDAN YAPILMAKTA

Bahçelievler Asayiş Büro ve Çocuk Büro Amirliği'ne getirilen 18 yaşındaki O.Ç ve B.R ile 17 yaşındaki A.I, M.E ve N.G, gasp ettikleri kişiler tarafından teşhis edildi. Emniyette verdikleri ifadelerin de suçlarını da kabul ettiler. Emniyette ki işlemlerinin tamamlanmasının ardından daha çocuk denecek yaşta ki 5 motosikletli kapkaççı adliyeye sevk edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu