Rüyasını Anlattı Annesi-Babası Kıskançlıktan Çatladı!

Evleneceksen gel stüdyoların da Mustafa’nın anlattıkları stüdyo da eğlenceli dakikalar yaşanmasına sebep oldu. Ayrıntılar haberimiz de.

Rüyasını Anlattı Annesi-Babası Kıskançlıktan Çatladı!
Rüyasını Anlattı Annesi-Babası Kıskançlıktan Çatladı! Harun Gürcan

Mustafa’ya gelen hiçbir talibi annesi tarafından beğenilmemekte ve kabul görmemekte. Bu duruma isyan etti. Gün geçtikçe programın fenomeni haline gelen Mustafa annesine artık evlenmek istediğini beklemekten sıkıldığını söyledi.

NEHİR’E KAFASINI TAKTI

Son olarak Mustafa stüdyo da kendisi gibi taliplerini bekleyen Nehir’e kafayı takmış durumda. Onun gönlünü kazanmaya ve annesini ikna etmeye çalışıyor. Ne kadar annesini ikna etmek için büyük çaba gösterse de nafile. Hiçbir gelin adayını beğenmeyen annesi Nehir’e de onay vermemekte ısrarcı gibi gözüküyor.

MUSTAFA’NIN RÜYASI EĞLENCELİ DAKİKALARA NEDEN OLDU

Stüdyo da geçtiğimiz günler de gördüğü rüyasını anlatan Mustafa. Rüyasında Nehir’i gördüğünü belirtmiş ve bütün stüdyoyu eğlendirmeyi başardı. Mustafa rüyasında Nehir ile evlendiğini söyledi, “Nehir'le nikâhımızı burada kıymışız eve gittiğimizde de annem bize inanmıyor. Gerçek olduğunu görünce de annem ve babam kalp krizi geçirip ölüyor. Biz de tek başımıza kalıyoruz” diyerek Nehir’in şok yaşamasına aynı zaman da annesinin de kahkahalara boğulmasına sebep oldu.

SEDA SAYAN’DAN TEPKİ

Seda Sayan ve Uğur Arslan Mustafa’nın rüyasını anlatmasının ardından, “Tövbe tövbe Allah anana babana uzun ömür versin” diyerek tepki gösterdiler ve Mustafa’nın rüyasını stüdyodakilerden yorumlamasını istedi. Olayın ardından mikrofonu alan Nehir’de Mustafa’yla programdan önce konuştuğunu sadece kendisini istediğini ve bunu herkese söylediğini ifade ettiğini söyledi. Stüdyoda ki diğer arkadaşlarına Nehir’i ben buradan almadan gitmeyeceğim diyen Mustafa stüdyoda da bu isteğini tekrar dile getirdi ve Nehir’le evlenmek istediği konusunda annesine gönderme de bulundu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu