Ömür’den Özlem’e Sürpriz Hediye!

Ömür ve Özlem’in yüzük takmasının ardından Ömür özleme gelinlik getirdi. Özlem’e şarkı söyleyen Ömür stüdyo da romantik dakikalar yaşanmasına neden oldu.

Ömür’den Özlem’e Sürpriz Hediye!
Ömür’den Özlem’e Sürpriz Hediye! Harun Gürcan

ÖZEL ODADA Kİ GELİNLİĞİN SAHİBİ ÖZLEM

Hem stüdyodakiler hem de ekran başındakiler özel odada ki gelinliği görünce çok şaşırdı ve o gelinliğin kimin olduğunu merak etmeye başladılar. İşte tam bu sıra da Ömür geldi ve Özlem’e şarkı söyleyerek özel odaya götürdü. Özlem’e özel oda da gelinliği verdikten sonra stüdyodakiler şaşkınlığını gizleyemedi.

“SÖYLEME KISKANIRLAR, AĞLAMA DERTLİ SANRILAR”

Şarkılarına özel odada şarkılarına devam eden Ömür şarkısı bittikten sonra şiirlerle Özlem’i büyülemeye devam etti. Bir gün önce yüzük getiren Ömür bugün ki sürprizleriyle romantik bir erkek olduğunu tüm Türkiye’ye kanıtladı. Özlem bu olanların ardından şaşkınlığını gizleyemedi ve çok sevindiğini stüdyo da ifade etti. Özel odadan çıktıktan sonra duygusal anlar yaşandı annesinin de Özlem’i böyle görmesini istediğini ifade etti.

SOLMAZ GELİNLİĞİ KENDİSİNE SANDI

İlk olarak gelinliğin sahibinin Güzel olduğu ardındansa Solmaz olduğu söylentileri stüdyoda dolaşırken Ömür bir anda Özlem’in elini tutarak onu ayağa kaldırdı. Ve genç kadını okuduğu özel bir şiir eşliğinde özel odaya götürdü. Uzun zamandır program da olan ve bir türlü gerçek aşkı bulamayan, sürekli tartışmaların hedefi olan Roman Kızı Solmaz özel odada ki gelinliği kendisinin sandı. Özel odada ki gelinliğin Özlem’e ait olduğunu öğrendikten sonra “Senin de mutlu olmaya hakkın var.” Diyerek güzel dileklerini iletti.

ÖZLEM VE ÖMÜR İLİŞKİSİNDE ŞOK OLAY!

Görümce adayı Özge, Özlem ve Ömür ilişkisine karşı çıktı. Olayların ardından Özlem geçmişte ki hataları kendisinin yapmak istemediğini, Özge ve Ömür’le beraber özel odaya gitmek istediğini hataların hakkın da konuşmak istedi. Özge “Bizim babamız vefat etti, ailemiz de tek erkek olarak o kaldı. Geçmişte olanların tekrar gün yüzüne çıkmasını istemiyorum, kıskançlıkların tekrar çıkmasını istemiyorum.” Her iki tarafın da aileleri bu ilişkiye karşı çıkması Özlem ve Ömür’ün ilişkisini derinden etkiledi. Bu olanlar karşısında bu iki çiftin kararları ne olacak ilerleyen programlar da göreceğiz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu