Kaan ve Solmaz İlişkisinde Şok Gelişme!

Kaan ve Solmaz arasında tartışmaların ardından tekrar bir birliktelik oldu. Bu sefer kararlarının ciddi olduğunu belirten çift evleniyor mu?

Kaan ve Solmaz İlişkisinde Şok Gelişme!
Kaan ve Solmaz İlişkisinde Şok Gelişme! Harun Gürcan

NURULLAH’TAN BÜYÜK TEPKİ

Geçtiğimiz programlar da araların da büyük bir aşk olan Nurullah ve Solmaz çifti, Solmaz’ın danstan vazgeçememesi ve bazı kıskançlık olaylarından dolayı ayrılmışlardı. Şimdi Kaan ve Solmaz ilişkisine yaptığı açıklamalarla sürekli darbe vuran Nurullah’ın üzerine Kaan Solmaz’ı asla bırakmayacağını ve bu aşkın gerçek olduğunu ifade etti.

EVLİLİK KARARLARI DOĞRU MU?

Nurullah’la Solmaz’ın ayrılmasının ardından Solmaz’a aşkını itiraf eden Kaan’ın karşılık bulmasının ardından yeni bir ilişkiye yelken açan çift, evlilik ile ilgili düşüncelerini açıkladı. Evlilik ile ilgili olarak düşüncelerinin olduğunu fakat bunun daha zamanı olduğunu birbirlerini daha tanımak istediklerini ifade ettiler. Ailelerin de tanışmasıyla bu işin ciddiye bindiğini herkese kanıtlıyorlar. İlişkilerine kimsenin karışmamasını da istemediklerini açıkça ifade etmişlerdi.

KAAN’DAN SOLMAZ’A TEKTAŞ

Özel odada güzel bir masa hazırlayan Kaan güzel bir müzik eşliğinde Solmaz’a romantik bir konuşma yaptı ona ne kadar ciddi olduğunu açıkladı. Özel odada Solmaz’a çok güzel bir sürpriz bekliyordu. Sürprizi öğrenmeden önce Solmaz Kaan’ın babasıyla kısa bir görüşme yaptı onu ve oğlunu çok sevdiğini ifade etti. Halit Bey artık kavgalarının bitmesi adına güzel dileklerini iletti. Güller ve kurdelelerle dolu yemek masasında tabağın için de ne olduğunu bilmeyen Solmaz Kaan’ın ona aldığı tektaş yüzüğü görünce göz yaşlarını tutamadı ve Kaan’a sarıldı. Yüzüğü Solmaz’ın parmağına kendi elleriyle takan Kaan aşkını herkese kanıtladı ve stüdyo da oldukça romantik anlar yaşanmasına sebep oldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu