Aşk Ve Mavi 17. Bölüm Fragmanıyla Heycanlandırdı

Aşk ve Mavi yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekrana kilitledi.

Aşk Ve Mavi 17. Bölüm Fragmanıyla Heycanlandırdı
Aşk Ve Mavi 17. Bölüm Fragmanıyla Heycanlandırdı Celalettin Yünel

Aşk ve Mavi yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyenleri ekrana kilitledi.


Emrah'ın yıllar sonra ekranlarda izlenme rekorları kıran dizisi Aşk ve Mavi yayınlanan 17 . bölüm fragmanıyla izleyenleri merakta bıraktı.

AŞK VE MAVİ 17. BÖLÜM FRAGMANI

Büyük bir ilgiyle takip edilen Aşk ve Mavi dizisi yeni bölümüyle bu akşam izleyiciyle buluşacak. Dizinin yayınlanacak olan bu akşamki bölümünde çok dikkat çekici anlar yaşandığı görüldü. Yeni bölümde hamilelik testinin kime ait olduğu ortaya çıkmadan önce Mavi kendisinin hamile olduğunu Ali'ye söylediği görüldü.

17. BÖLÜMDE YAŞANACAKLAR HERKES DE MERAK UYANDIRACAK

Evin en küçük kızlarından olan Sevda'nın yaptığı hamilelik testi konakta sevincin yanında şaşkınlığa da sebep olacak. Gece vakti Gülizar için yardıma giden İsmet, yaşayacağı sıkıntının farkında değildir. Aşk ve Mavi'de Ali, seneler sonra Ürgüp'e gelen Ömer'in, Mavi'nin eski sevgilisi olduğu ortaya çıkması Ali ve Mavi arasında gerilime sebep olacak gibi gözüküyor. 

SEVDANIN HAMİLELİK TESTİ KONAKTAKİLERİ HEYCANLANDIRDI

Kamu davasının sonuçlanmasının ardından ayrılacaklarını düşünen Mavi ve Ali birbirlerine iyice yaklaşarak birbirlerinden ayrılmamak için bu kararı saklayarak birlikteliklerini devam etmeye çalışılar. Ama yine de bu durumdan hoşnut olmayan Mavi, Ali'yi kendinden uzaklaştıracak hareketler yaparak kendisini kötü göstermeye çalışıyor.
Son bölümde Sevda'nın konağın tuvaletinde yaptığı hamilelik testinin pozitif çıkması konaktaki kadınları heycanlandırır fakat Sevda'nın bu durumu açıklamaması iyice merak uyandırır. Ama kimse Sevda'nın hamilelik testi yaptığını bilmez. Son bölümde bu olay aydınlığa kavuşturulacak.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu