İçerde Dizisinde Mert Deşifre Oldu

​İçerde dizisinin 23. bölümünde Mert emniyet içerisinde yavaş yavaş deşifre olmaya başlamıştı. 24 bölümün fragmanında ise iyice ortaya çıktığı belli oldu.

İçerde Dizisinde Mert Deşifre Oldu
İçerde Dizisinde Mert Deşifre Oldu Celalettin Yünel

İçerde dizisinin 23. bölümünde Mert emniyet içerisinde yavaş yavaş deşifre olmaya başlamıştı. 24 bölümün fragmanında ise iyice ortaya çıktığı belli oldu.

Yusuf müdür artık Mert'in emniyetin içerisindeki köstebek olduğunu Sarp sayesinde iyice anladı. Mert'i yakından takip eden Sarp, köstebek olduğunu Yusuf müdüre açık bir şekilde gösterdi. Celal için çalışan Mert  24 bölümde iyice köşeye sıkıştırılacak ve Yusuf müdür odasına çağırdığı Mert'i sorguya çekecek. Mert'in yaşamış olduğu bu olaylar izleyiciyi çok heyecanlandırdı.

HER ŞEY 24. BÖLÜMDE GÜN YÜZÜNE ÇIKACAK

İçerde dizisi 24 bölüm fragmanında Yusuf müdür Mert'e neden köstebek olduğunu ve kendilerini sattığını soruyor. Mert de hiçbir şekilde cevap veremeden doğrudan Celal'in yanına giderek Celal’den hesap sormaya çalışıyor. Fakat fragman da her şeyin ortaya çıkmadığı ve Mert'in bu durumda sıkıştığı göz önüne geliyor.

 

CELAL İLE MERT KÖŞEYE SIKIŞIYOR

İçerde dizisi 24 bölümde neler olacak ve 24 bölümün sonunda Mert'in durumuyla alakalı bilgi pazartesi günkü yayınlanan bölümde ortaya çıkacak. Sarp da kendini belli etmiş olacak mı yoksa Celal'in yanında köstebek olarak devam edecek mi? İçerde dizisi 24. bölüm yayınlanınca bunu daha iyi bir şekilde anlayacağız. Yusuf müdür Mert'e karşı sert bir şekilde tavır alarak onu hırpalasa da aslında ne olduğunu tam olarak göremiyoruz. İçerde dizisi 24 bölüm fragmanın da  Celal ile Mert köşeye sıkışıyor ve bir operasyonla bir yerde basılıyorlar. 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu