Katy Perry ve Orlando Bloom Yollarını Ayırdı

Son gündenler de bir ayrılıp bir barışan ünlü çift Katy Perry ve Orlando Bloom, bir kez daha ilişkilerine ara verdiler.

Katy Perry ve Orlando Bloom Yollarını Ayırdı
Katy Perry ve Orlando Bloom Yollarını Ayırdı Harun Gürcan

Katy Perry ve Orlando Bloom geçtiğimiz günler de hayranlarını üzecek bir haber verdi. Çift, bir yıl süren ilişkilerinden sonra ayrıldıklarını takipçileriyle paylaştılar.

HABER EONLİNE.COM’DA YAYINLANDI

Perry ve Bloom'un temsilcileri, eonline.com'a göre, "Söylentilerin başlamasında önce, Orlando ve Katy'nin saygılı bir şekilde ayrıldıklarını doğrulayabiliriz," açıklamasını paylaştı. 26 Şubat'ta Oscar sonrası partilerde birlikte olan şirin çift, selfielerde beraber görüntülenmişti. Peryy ve Bloom birlikteliği süresince çok mutlu bir şekilde görüntülenmiş ve Malibu’da tatile çıkmışlardı. 

İYİ NİYETLE SONA ERMEDİ

Duyuru, Pazartesi günü 2017 Vanity Fair Oscar Party'sinden 48 saat sonra beklenmedik bir şekilde geldi. Perry ve Bloom geçen sene Mart ayında ilişkilerini 2016 Altın Küre'de hayranlarıyla paylaşarak ilgi odağı olmuş ve hayranlarını şaşkına çevirmişlerdi. Bununla beraber, başka bir kaynağa göre, Perry ve Bloom ilişkilerini iyi niyetle sona erdirmedi.

Cadılar Bayramı'nın ardından fazla bir süre geçmeden Orlando, ilişkilerini sona erdirmeye karar verdiği konusunda dostça bir itirafta bulunmuştu ve bir kaynak tarafından alınan bilgiye göre, evlenmeye ve bebek sahibi olmaya hazır olmadığını belirtmişti. Bazı yayınlar ise çoktan yollarını ayırdıklarını belirtmişti.

40 yaşındaki Bloom, eski eşi Miranda Kerr ile birlikte beş yaşında Flynn isimli bir erkek çocuğa sahip. Çift, 2013 yılında ayrılmışlardı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu