Zuhal Topal’la Ali ile Naz Arasında Büyük Kriz Patladı

Sürekli Zuhal Topal’la da kavga eden Ali ile Naz yayınlanan bölümde yine büyük bir kriz yaşayarak ayrıldı. Naz gözyaşlarıyla stüdyo terk etmesinin ardından Ali yeni talibini görmek istedi.

Zuhal Topal’la Ali ile Naz Arasında Büyük Kriz Patladı
Zuhal Topal’la Ali ile Naz Arasında Büyük Kriz Patladı Celalettin Yünel

Sürekli kavga eden Ali ile Naz yayınlanan bölümde yine büyük bir kriz yaşayarak ayrıldı. Naz gözyaşlarıyla stüdyo terk etmesinin ardından Ali yeni talibini görmek istedi.

NAZ SEYİRCİLERE DE TEPKİ GÖSTERDİ

 Ali Naz'ın gerçek yüzünün bu olmadığını ve kendisini kullandığını söyleyerek yeni talibini görmek istedi. Naz ise bu durumu kaldıramayacak gözyaşlarıyla stüdyoyu terk etti. Ali'nin kendisine sürekli bir şans verdiğini ve bu şansı değerlendiremediğini dile getiren Naz sonunda Aliye patlayarak sinirlendi. Stüdyoda yaşanan gergin anlar izleyenleri üzdü. Ali’nin ayrılık kararı sonrasında stüdyodakilerin Ali’yi alkışlaması Naz’ı sinirlendirdi. Naz, seyircilere, “Zaten burada siz birilerinin birlikte olmasını istemiyor. Sadece ayrılmasını istiyorsunuz.” diyerek seyircilere de tepki gösterdi.

ALİ YENİ TALİBİNİ GÖRMEK İSTEDİ

 Ali stüdyoyu terk eden Naz'ın ardından yeni talibi Seher'le karşı karşıya geldi. Seher'e gelirken “Gel Ey Seher” şarkısını çalınmasını da istemediğini ve bu şarkıyı bir daha duymak istemediğini dile getiren Ali’ye  Zuhal Topal’da  gelin adayının adının Seher olmasından dolayı bu şarkının çalındığını söyledi. Ali ile Seher konuşurken stüdyoya bir anda tekrardan Naz girdi ve krizin büyümesine neden oldu.

NAZ ALİ’NİN TALİBİNE DE TEPKİ GÖSTERDİ

Naz  Ali’ye gelen talibe, “Sizin hoşunuza mı gidiyor. Eğer size bu yapılsaydı hoşunuza gider miydi?” diye sorular sorarak tepki gösterdi. Nazdan ümidini kesen Ali ise Naz’a hiçbir şekilde tepki göstermeden onu umursamadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu