''The Transfiguration'' 4 Mart tarihinde Ankara’da

Michael O'Shea'nin senaryosunu yazdığı ve yönettiği korku filmi İstanbul ve İzmir’in ardından Ankara halkına korku dolu anlar yaşatmak için 4 Mart’ta gösterimde olacak.

''The Transfiguration'' 4 Mart tarihinde Ankara’da
''The Transfiguration'' 4 Mart tarihinde Ankara’da Harun Gürcan

Başrollerinde Chloe Levine ve Eric Ruffin gibi isimler var. 20016 yılında vizyona giren film, Torino, Hamburg, Warsaw gibi bir çok ünlü festivalde seyircilerle buluştu. 'İstanbul Bağımsız Filmler Festivali'' ile beraber dün İzmir’de gösterime giren film yarın 19:00’da Ankaralılar için gösterime girecek. Film Ankara halkını oldukça korkutacak ve korkunun yanın da oldukça eğlenecekler.

 

FİLMİN KONUSU

14 yaşındaki Milo (Eric Ruffin), Queens'teki yıkık dökük toplu konutlardan birinde ağabeyiyle yaşayan yalnız bir çocuktur. Mahalledeki diğer insanlar tarafından devamlı kötü muamele gören çocuğu o sekiz yaşındayken evde intihar eden annesinin ölümü ise rahat bırakmıyor. Sessiz biri olan Milo insan kanı içmeden duramıyor. Milo, gündüzleri odasında cinayet notları tutarak, geceleri ise sokaklarda av arayarak geçirmektedir.

OYUNCU KADROSU

Eric Ruffin: Milo, Chloe Levine: Sophie, Dangelo Bonneli: Kevin, Danny Flaherty: Mike, Anna Friedman: Stacey olarak belirlenmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda oturan Michael O'Shea henüz ilk filmi olan Dönüşüm ile Cannes'a katılma onuruna da erişmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu