Esra Erol Yine Bir Çifti Evlendirdi

Dün 349. Bölümü yayınlanın Atv’nin sevilen programlarından Esra Erol’un sunuculuğunu yaptığı izdivaç programı sayesinde tüm Türkiye yeni bir evliliğe daha şahit oldu.

Esra Erol Yine Bir Çifti Evlendirdi
Esra Erol Yine Bir Çifti Evlendirdi Harun Gürcan

“İKİ KERE İHANET YAŞADIM”

Programa ilk katıldığında iki defa ihanete uğradığını söyleyen Hülya, artık gerçek aşkı yaşamak istediğini ifade etmişti. Artık ihanete uğramak istemediğini hayatının geri kalanını mutlu bir şekilde geçirmek istediğini söylemişti. Nusret Beyin Hülya Hanıma talip olmasıyla beraber yeni bir aşka yelken açmışlardı. Resmen çift ikinci baharına adım atma kararı aldılar.

330 NİKAH, 63 ÇOCUK

Bu ve bu gibi evlilik programlarının yalan olduğunu katılanların ajanslardan geldiğini ifade edenlere inat Esra Erol bu nikahın 350 bölüm de kıyılan 330. Nikah olduğunu üzerine basa basa söyledi. Esra Erol’un bu sözlerinin ardından gelin adayı Hülya “Evlenmek isteyenler bu gibi programlarda evlenebiliyorlarmış.” Diyerek Esra Erol’u destekledi. Her şey için Esra Erol ve yayın ekibine teşekkür dileklerini ilettiler ve mutluluklarının daim olmasını dile getirdiler.

ŞAHİTLER EŞLİĞİNDE NİKAH KIYILDI

Nusret Beyin yakın arkadaşı Yurdakul Bey ve Sultan Hanımın şahitliğinde tüm Türkiye’nin gözleri önün de nikah memuru Musa Ertugan tarafından Atv ekranlarında nikah kıyıldı. Çiftenikahın ardından Esenler Belediye Başkanı tarafından güzel bir hediye geldi. Aynı zaman da programın sunucusu Esra Erol’a da 330 sayısının yazılı olduğu bir apolet nikah memuru tarafından takdim edildi. Esra Erol güzel dileklerinin ardından evlilik cüzdanını çifte takdim etti ve çift müzik eşliğin de program da dans ettiler.

GELİNİN GELİN ÇİÇEĞİNİ ATMASIYLA ÇİFT STÜDYODAN AYRILDI

Taze gelin Hülya evlenmek isteyen diğer loca üyelerine gelenekleri yerine getirmek için gelin çiçeğini attı ve Sevgi çiçeği yakaladı. Alkışlarlar yeni evli çifti stüdyodan uğurladır.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu