Ali Ve Naz Aralarında Yaşananlar

Zuhal Topal’da yeni gelişmeler. Gelin adayı Naz ile damat adayı Ali arasında heyecanlı anların yaşanması dikkatlerden kaçmadı.

Ali Ve Naz Aralarında Yaşananlar
Ali Ve Naz Aralarında Yaşananlar Harun Gürcan

ALİ VE NAZ ARASINDA NELER YAŞANDI

Bakülü Ali ile Naz arasında son zamanlarda çok özel anlar yaşanmış ancak ikili hiç kimsenin beklemediği anda anlaşamadıklarını söyleyerek ayrıldıklarını programda tüm Türkiye’ye duyurmuştu. Ayrı ayrı yeni taliplerini arayan çift yayın sırasında zaman zaman çeşitli şekillerde birbirlerine olan öfkelerini kusuyorlardı. Bunun ardından Naz ile Ali arasında neler yaşanacağı merak konusu haline geldi. 

NAZDAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Tekrar locaya oturan Naz, bir süre sonra Baha ile ilgili bir açıklama yaptı. Naz; “Baha ile kesinlikle birlikte değilim. Ali ile ayrılığımızın bununla bir alakası yok. Baha’nın ‘Hala Naz ile birlikteyiz’ iddiası doğru değil” dedi. Locada kendi rızasıyla oturduğunu belirten Naz, “Baha’nın iddiaları yalandır. Kimse beni burada zorla tutamaz. Kendi rızamla buradayım, gitmek istesem giderim” dedi.

ALİ NAZ İÇİN GERİ DÖNDÜ

Geçtiğimiz günlerde programı bırakarak Baküye gittiğini açıklayan damat adayı Ali kendisinden bir şans daha isteyen Naz'ın çok üzülmesine neden olmuştu. Bunun ardından Naz canlı yayında eski görüştüğü talibi için geri dönmesi için çağrıda bulunmuştu. Bu çağrının ardından damat adayının nasıl bir yanıt vereceği merak konusu haline gelmişti. Damat adayı bugün programda yayına tekrar geldi. Ancak geli adayı Naz hakkında ne yanıt vereceği merak konusu haline gelmişti. Yapmış olduğu açıklamaların ardından Ali tekrar bir şans vereceğini belirtti. Bunun ardından Naz Ali'ye sıkı sıkı sarılarak ne kadar sevindiğini gözler önüne sermiş oldu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu