Çağla Şıkel Gözyaşları İçinde Veda Etti!

360 ekranlarında yayınlanan 'Her Şey Dahil' programının sunucuları Alişan ve Çağla Şıkel, bugün programa veda etti. Ünlü model, veda sırasında göz yaşlarını tutamadı.

Çağla Şıkel Gözyaşları İçinde Veda Etti!
Çağla Şıkel Gözyaşları İçinde Veda Etti! Harun Gürcan

Uzun süredir birlikte "Her Şey Dahil" programını sunan Alişan ve Çağla Şıkel aslında artık ayrılmaz bir ikili halına gelmişti. Program sabah kuşağında ilgiyle izlenen program da büyük bir değişiklik yaşandı.

ARTIK ALİŞAN YOK

'Her Şey Dahil' programında, 6 Mart Pazartesi gününden itibaren Çağla ve Alişan'ın yerine Perihan Savaş sunuculuk görevini üstlenecek. İzleyenleri şaşırtan bayrak değişiminin canlı yayın sırasında gerçekleşmesi de dikkati çekti.

ÇAĞLA ŞIKEL GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Alişan ve Çağla Şıkel'in konuğu olan Türk Sineması'nın efsane isimlerinden Perihan Savaş, programın iki eski sunucusuna teşekkür etti.  Çağla Şıkel yakın arkadaşı Alişan'ın programdan ayrılacak olmasını öğrendikten sonra ekranlar karşısında göz yaşlarını tutamadı. Programdan ayrılacağını duyuran Alişan'dan ikinci sürpriz geldi. Ünlü türkücü, bugün çıkan şarkısı 'Uslu Dururum'u veda programında söyledi. 

 

 

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu