Tescilli Güzel Ezgi Avcı’dan Çarpıcı Açıklamalar

Tescilli güzel adada yaşadıklarını anlattı.Verdiği röportaj da çok sıkıntılar çektiğini ve hormonsal sıkıntılar yaşadığından bahsetti.

Tescilli Güzel Ezgi Avcı’dan Çarpıcı Açıklamalar
Tescilli Güzel Ezgi Avcı’dan Çarpıcı Açıklamalar Harun Gürcan

Ezgi Avcı'nın adını ilk olarak 2013 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında duyduk. Tescilli güzel Avcı'nın yıldızı daha sonra da katıldığı 'Survivor' yarışmasıyla parladı. Survivor’ın eski yarışmacısı olan Ezgi Avcı yarışma boyunca yaşadığı zorlukları anlattı. 

“SURVİVOR’A KATILMAYI ÇOK İSTERİM!”

“Amerika'dan Türkiye'ye döndüğümde bir röportajım çıktı. Amerika'dayken Miami'de okuduğum için "İklimleri benziyor; Survivor'a gitmek ister misin?' diye bir soru gelmişti. Ben de "Çok isterim" diye cevapladım. Sonra Acun Medya'dan bir telefon geldi; "Survivor' için görüşmeye bekliyoruz" dediler. 'Survivor'a gidişim bu şekilde oldu.” Diyerek yarışmaya nasıl katıldığını anlattı.

3,5 AY REGL OLMADIM!

Ada da yaşadığı sıkıntıları paylaşan Avcı, “Kaş ve bıyıklarımı yaptırıp gittiğim için çok sorun yaşamadım. Kaş ve bıyıkları çıkanlar düşünsün. Ayrıca aç olduğumuz için hormonlar da çalışmıyor. Yarışmada açlık yüzünden üç buçuk ay boyunca regl olmadım.  Türkiye'ye geldiğimde bünyem şaşmıştı. Fakat Survivor'a katılmak şahane bir deneyimdi. Yine teklik alsam yine giderim.”  Hormonlarının çalışmama sebebini de açlık, stress ve uykusuzluk yüzünden olduğunu ifade eden Avcı çok zor zamanlar geçirdiğini ifade etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu