Survivor Adasında Çarpıcı Olaylar

Berna Öztürk adaya veda ettiği hafta İlhan Mansız’ın kulis yaptığı hakkında iddialar da bulunmuştu. Öztürk İlhan Mansız’ı hedef almaya devam ediyor.

Survivor Adasında Çarpıcı Olaylar
Survivor Adasında Çarpıcı Olaylar Harun Gürcan

Survivor'da dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Berna Öztürk Survivor 2017'nin bu haftaki elenen ismi oldu.

DAHA ÇOK İŞ

Eski takım arkadaşını eleştiren Berna, "Biraz daha az muhabbet, daha çok iş. İlhan aslında iyi bir yarışmacıydı. Şimdiye kadar önlerde götürüyordu, bu hafta Sema'yla birlikte geride kaldı" ifadelerini kullandı. Aynı zaman da elendiği hafta için İlhan Mansız’ın kulis yaptığını iddia eden güzel yarışmacı, aldığı en az oyla adaya veda eden isim oldu.

ARKAMDAN KUMPAS KURULDU

6 takım arkadaşının birden onun adını yazmasının normal bir durum olmadığını söyleyen Öztürk, kendisine kumpas kurulduğunu söyleyerek konseyde adının çıkmasına şaşırdığını söyledi. Ayrıca elenmesinden dolayı yaşadığı şoku anlatmasının ardından Sema ve Pınar'dan sonra en iyi yarışmacı benim diyerek iddialı bir açıklamada da bulundu. "En büyük dileğim herkesin gönlüne göre olması. Gerçekten gönülleri kara kaplı insanlar gördüm. Ben onların oyununa geldim" diyerek adaya veda etti.

SURVİVORDA AŞK İTİRAFI

'Survivor 2016'da başarılı bir performans sergileyen Yunus Günçe, "Sizin arkadaşlığınız çok eskiye dayanıyor" sözlerine, "Çok büyük bomba var. Şimdi tüm Türkiye'ye çok güzel bir şey açıklayacağız. Berna Öztürk benim eski çıktığım. Haliyle ben de onun eski çıktığıyım. Çünkü o zaman çok küçüktük ve çıkılıyordu. Uzun zaman oldu, 15 yılı rahat vardır" karşılığını verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu