İstanbullu Gelin İlk Bölümden İzleyicileri Etkiledi

Star TV'de dün ilk bölümüyle izleyenlerini büyüleyen İstanbullu Gelin dizisinde yaşananlar izleyenleri bir yanda mutlu ederken bir yandan da şok etti.

İstanbullu Gelin İlk Bölümden İzleyicileri Etkiledi
İstanbullu Gelin İlk Bölümden İzleyicileri Etkiledi Celalettin Yünel

Star TV'de dün ilk bölümüyle izleyenlerini büyüleyen  İstanbullu Gelin dizisinde yaşananlar izleyenleri bir yanda mutlu ederken bir yandan da şok etti.

İZLEYİCİLER MEST OLDU

İstanbullu Gelin'in dün akşam yayınlanan ilk bölümü izleyiciyi ekrana bağlayarak mest etti. İki büyük aşkın anlatıldığı İstanbullu Gelin'de Süreyya'nın iş adamı Faruk’a aşık olması ile hayatının tamamı değişmesi izleyenleri heyecanlandırdı.

İZLEYENLERİ HEYECANLANDIRDI

Gerçek bir hikayeden esinlenen İstanbullu Gelin ilk bölümü ile izleyenleri çok heyecanlandırdı. Dizi takipçilerinin yakın markajdan takip edecekleri İstanbullu Gelin'in başrollerinde  Özcan Deniz ile Aslı Enver'in bulunması ise izleyenleri etkiledi.

GERÇEK HAYATTAN ESİNLENDİ

Özcan Deniz'in (Faruk) ile Aslı Enver (Süreyya)’nın herkes tarafından bilinen heyecan dolu, tutkulu aşklarını ekrana taşınarak “İstanbullu Gelin”in hikayesi gerçek hayattan uyarlanması da seyirciyi filmin konusu içerisine çekecek gibi görünüyor.

İSTANBULLU GELİN 1. BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR?

Annesiz ve babasız büyümek zorunda kalan Süreyya, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kızdır. Konservatuar mezunu olan Süreyya, hayatını reklam seslendirerek ve vokal yaparak kazanmaktadır. Hayattaki tek akrabası teyzesi Senem ile birlikte yaşayan Süreyya’nın mütevazi yaşamı, beklenmedik bir anda karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olması ile sonsuza kadar değişir. 

Bursa’nın tanınmış ve köklü ailelerinden Boran ailesi içinse bu aşkı kabullenmek hiç de kolay olmayacaktır. Kocasının ölümüyle 4 oğluyla kalan Esma Sultan’ın en gözde oğlu Faruk için bambaşka hayalleri vardır. Kendine ve köklerine uygun gelin adayını çoktan seçmiştir. 

Tüm bu gelişmelerden habersiz olan Süreyya ile Faruk ise Bursa’daki aile konağına evlilik haberini vermek üzere gelirler. Ancak bu durum konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen Esma Sultan için büyük bir şoktur. Esma Sultan’a gelin olmak kolay değildir, özellikle de kendi seçmediyse. Faruk’a olan aşkından güç alan Süreyya, kolay pes etmez, kayınvalidesinin zamanla kendisine alışacağına ve kalbini yumuşatacağına inanmak ister. Ancak Esma Hanım’ın onu kabullenmeye hiç mi hiç niyeti yoktur. 

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu