Google Pixel 2 Telefonunu Duyurdu

Google'ın 2017'de Pixel telefonunun ikinci bir sürümünü sunması bekleniyor

Google Pixel 2 Telefonunu Duyurdu
Google Pixel 2 Telefonunu Duyurdu Hakan Satılmış

Google Pixel, geçtiğimiz Ekim ayında piyasaya sunulduğundan beri piyasadaki en iyi Android telefonu olarak tanıtıldı ve tüketicilerin beğenisini kazandı.

Amerika'da Fiyat 650 ile 870 dolar arasında değişmesine rağmen Google, premium telefon talebini karşılamak için mücadele ediyor. Ocak ayında bağımsız araştırma şirketi Wave 7, telefonun Verizon'un Aralık ayı telefon satışlarının% 9.5'unu oluşturduğunu ve Pixel'in her iki modelinin de Ocak ayı ortalarından stokta kalmadığını ve teslim tarihinden iki ay önce satış yaptığını tespit etti. Telefonun bazı özellikleri sınırsız fotoğraf saklama alanı, Google Asistanı ve Google'ın Daydream VR sistemi ile uyumluluğunu içerir.

Google hayranlarının sorusu üzerine: Teknoloji devinin kıdemli başkan yardımcısı olan Rick Osterloh, Android Pit'e, Pixel 2'nin bu yıl çıkma ihtimali var dedi.

APPLEE 2007 DEN BERİ BAŞARISIZ 

Osterloh, Google Pixel'in devamı olması gerekir dedi.  Engadget, Pixel geçen yıl Ekim ayında piyasaya çıktı, bu nedenle gelecek kuşağın dördüncü çeyrekte piyasaya sürülmesi mantıklı olacaktı. Yıllık yenileme yapılması gerekmekte, çünkü 2007'den beri Apple'ın takip ettiği desen - başarısız oldu -. dedi.

Bununla birlikte, Android Pit, Barselona'daki 2017 Mobil Dünya Kongresi'nde yuvarlak masa katılımcılarının sorularına rağmen, ikinci jenerasyonda daha fazla bir kitleye erişebilecek bir fiyat düşüşü yaşanmayacağına dikkat çekti. "Pixel premium kalır" dedi ve orta ve düşük fiyatlı parantezlerin üçüncü taraf Android üreticilerine bırakılacağını ima etti.

Pixel dizüstü bilgisayarlara gelince? Osterloh, TechCrunch'a bu hafta başlarında "şu anda bir şey yapmayı planlamadık" dedi ancak daha sonra durumunu bir güncelleme ile hızla yumuşattı: "Google markalı dizüstü bilgisayarların geleceği ile ilgili olarak (Pixel olarak da adlandırmamakla birlikte) bunu açıklığa kavuşturmalıyım. Şu an tartışmak için herhangi bir planımız yok "dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu