Çağla Şikel'in Göz Yaşları Olay Oldu

​ Alişan ile birlikte uzun zaman sundukları Her Şey Dahil programına son veren Çağla Şikel programın bitmesinden sonra göz yaşlarına hakim olamayarak olay oldu.

Çağla Şikel'in Göz Yaşları Olay Oldu
Çağla Şikel'in Göz Yaşları Olay Oldu Celalettin Yünel

 Alişan ile birlikte uzun zaman sundukları Her Şey Dahil programına son veren Çağla Şikel programın bitmesinden sonra göz yaşlarına hakim olamayarak olay oldu.

ŞIKEL GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI.

Artık Perihan Savaş'ın sunacağı Her Şey Dahil  programdan dolayı üzüntülü olduğu gözlerden kaçmayan Çağla Şikel ne yapacağını şaşırdı. İzleyenlerin göz yaşları içerisinde veda ettiğini görülen Çağla Şikel, Alişan ile uzun zamandır birlikte çalışıyordu.  Artık bundan sonra yeni işler yapacaklarını ve arkadaşlıklarını devam ettireceklerini açıklayan Şıkel programdan ayrılmasının kendisini çok üzdüğünü bundan dolayı göz yaşlarına hakim olamadığını açıkladı. 

PAZARTESİ’NDEN İTİBAREN PERİHAN SAVAŞ SUNACAK

Pazartesi gününden itibaren Perihan Savaş'ın sunacağı programı uzun zamandır emek veren Çağla Şikel'in göz yaşları izleyicileri de derinden etkiledi. Alişan'la birlikte uzun süredir çalışan Çağla Şikel Herşey Dahil programı içerisinde Emre Altuğ'dan ayrılarak iki tane çocuğu ile birlikte yalnız yaşamaya başlamıştı. Çağla Şikel de yaşamış olduğu bu olaylardan etkilendiğini de tahmin edilerek programın sonunda göz yaşlarına hakim olamadığı tahmin edildi.

ŞIKEL DUYGUSUNU NASIL ANATACAĞINI BİLEMEDİ

Her Şey Dahil programına veda ettikten sonra göz yaşlarına hakim olamayan Çağla Şikel duygusunu nasıl anlatacağını bilemedi. Cennet Mahallesi'nde Alişan ile paylaştığı rollen dolayı Cennet Mahallesi bittikten sonra da Her Şey Dahil programı yapmaya başlayan çift bundan sonra hangi programlarda bir araya gelecekleri ise merak edilmeye başlandı. Çağla Şikel ile Alişan bundan sonra hangi programda bir araya gelecek ya da hangi programda birlikte çalışacakları izleyicileri tarafından merak konusu oldu.

İZLEYİCİLER HEYECANLANDI

Magazin dünyasında bir zaman birlikte aşk yaşadıkları iddia edilen çift bundan sonra ne yapacakları konusunda bilgi verecekler mi ya da en yakın zamanda planladıklarını bir film ya da program düşünceleri var mı ilerleyen zamanlarda kendileri tarafından bir açıklama yapılırsa öğreneceğiz. Şu ana kadar Alişan ve Çağla Şikel çiftinden herhangi bir açıklama gelmedi ve bu da izleyicileri iyiden iyiye heyecanlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu