Zuhal Topal'lın Yeni Hanife'si Serkan'a Talip Olarak Geldi

Zuhal Topal'la Hanife'nin ayrılmasının ardından dün yayınlanan programda Hanife'ye benzeyen bir gelin adayı Serkan'a talip oldu.

Zuhal Topal'lın Yeni Hanife'si Serkan'a Talip Olarak Geldi
Zuhal Topal'lın Yeni Hanife'si Serkan'a Talip Olarak Geldi Celalettin Yünel

Zuhal Topal'la Hanife'nin ayrılmasının ardından dün yayınlanan programda Hanife'ye benzeyen bir gelin adayı Serkan'a talip oldu.

ZUHAL TOPAL'IN YENİ HANİFE'Sİ ÖZNUR

Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programından ayrıldığını açıklayan Hanife'nin ardından dün Serkan'a gelen gelin adayı görenleri şaşırttı. İzleyecilerin tıpatıp Hanife'ye benzettiği gelin adayının Serkan'a talip olarak gelmesi de şaşkınlığın biraz daha artmasına neden oldu. Serkan'a talip olan Öznur'u görenler, "yeni Hanife" yorumunu yaptı.

ÖZNUR HERKESİ ŞAŞIRTTI 


Serkan'ı 15 defa gördüğünü açıklayan sevecen Öznur ilk günden Hanife gibi ortalığı kasıp kavuracağa benziyor. Serkan'a verdiği cevaplarla sevencenliğini ortaya koyan Öznur Zuhal Topal'ın da övgüsünü aldı.  Serkan'ı görüp beğendiğini açıklayarak gelen Öznur babasının kendisini talip olması için gönderdiğini dile getirmesiyle de izleyenleri bir kez daha şaşırttı. Locadaki adaylar ve izleyiciler, "Bize birini hatırlattı" diyerek, Serkan'a Hanife'ye benzediğini açıkladılar.

ÖZNUR'UN TALİPLERİ ÇOĞALACAK 


Serkan'ın "Gerçekten benziyormuş" demesi üzerine Öznur, "Yoksa siz Hanife'yi unutamadınız mı?" sorusuna aldığı cevap sonrasında  Serkan'ın "Çay içelim" teklifinde bulunması izleyicileri merakta bıraktı.

HANİFE GERİ GELECEK Mİ?

Hanife'ye benzeyen Öznur'un şimdiden bir çok talibi olacak gibi görünüyor.Öznur'u izleyen Hanife acaba tekrardan programa gelecek mi? sorusu da şimdiden merak edilmeye başlandı. İnstagram paylaşım yaparak reklam yapan Hanife bu duruma ne diyecek ve nasıl karşılayacak şimdiden merak edilmeye başlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melis     2017-03-19 Öznuru toplasak bir hanife edemez ....hanifenin tırnağı olamaz hanife geri dön yoksa izlemicez reyting azalır ha buarada serkan çok egolu hanife özgür e talip olarak gelmelisin bence serkan seni taşıyamaz esin kendini çok güzel zanediyor ama hiç güzel değil atanamamiş hala doktur diyola
eesma celikk     2017-03-08 yuru gıt beeeeeee sen hanifeyenin taklitini yapıyon sen kım hanıfe kım hanıfenın tırnagı olamasın pıislikkkkk
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu