İmparator İbrahim Tatlıses, Malulen Emekli Olacak!

Müzik dünyasının imparatoru olarak tarihe geçen İbrahim Tatlıses 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonrası İbrahim Tatlıses, malülen emekli olmak için hastaneye başvurduğu iddia edildi.

İmparator İbrahim Tatlıses, Malulen Emekli Olacak!
İmparator İbrahim Tatlıses, Malulen Emekli Olacak! Celalettin Yünel

Müzik dünyasının imparatoru olarak tarihe geçen İbrahim Tatlıses 2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonrası  İbrahim Tatlıses, malülen emekli olmak için hastaneye başvurduğu iddia edildi.

Müzik dünyasında kendisinden çokca söz ettiren İbrahim Tatlıses malulen emekli olabilmek için İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne başvuru yaptığı iddia edildi.

800 TL İLA 4 BİN TL ARASI MAAŞ ALACAK

Başından vurulduktan sonra maddi sıkıntılarda yaşadığı iddia edilen imparator Tatlıses'in malulen emeklilik hakkı kazandığında 800 lira ile 4 bin lira civarında bir maaş alacağı ve devletin tanıdığı bazı vergi avantajlarından da yararlanabileceği açıklandı.

SALDIRI HAYATINI DEĞİŞTİRDİ

2011'de uğradığı saldırı sonrasında ölümü adeta teğet geçen İmparator İbrahim Tatlıses'in hayatı o saldırıdan sonra çok değişti. İmparator İbrahim Tatlıses'in yaralandığını duyan sevenleri günlerce dua ederek iyileşmesi için çaba sarf etti. Yurtdışında tedavi gören İmparator İbrahim Tatlıses uzun bir aradan sonra iyileşerek normal yaşantısına geri döndü.

SEVENLERİNİ ÜZDÜ

İmparator İbrahim Tatlıses'in yaşadığı saldırı sonrasında aşırı kan kaybı ve başındaki ağır yara ile girdiği 6 saatlik zorlu bir ameliyatın ardından 2 hafta boyunca yoğun bakımda yaşam mücadelesi vermesi sevenlerini çok üzmüştü. İmparator İbrahim Tatlıses 6 Nisan 2011'de tedavisi için Almanya'ya götürülerek iyileşmesi için her şey yapıldı. O günden bu yana hiç albüm yapmayan ve sahneye çıkmayan Tatlıses'in malülen emeklilik için hastaneden rapor almak üzere başvuru yaptığı iddia edilmesi sevenlerini ve takipçilerini üzdü.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu