Jennifer Lopez, İlk Defa Marc Anthony Hakkında Konuştu

The View bayanları tarafından Jennifer Lopeze’e eski eşi Marc Anthony ile ilgili sorulan soruları yanıtladı.

Jennifer Lopez, İlk Defa Marc Anthony Hakkında Konuştu
Jennifer Lopez, İlk Defa Marc Anthony Hakkında Konuştu Harun Gürcan

Lopez ve Anthony 10 yıllık evlilik hayatlarını 2014 yılında sonlandırarak yollarını ayırmışlardı. Lopez, bayanlarla yaptığı konuşmada eşi hakkında güzel yorumlar yapmasıyla hayranlarını çok şaşırttı. Ünlü şarkıcı bugüne kadar eski eşiyle yaşadıkları hakkında hiç konuşmamıştı fakat her zaman dostane bir ilişkileri olduğu dışarıdan çok rahat gözlemlenebiliyordu. Lopez’in eşiyle ilgili neden konuşmadığı da merak konusu.

“ŞU AN İÇİN NASILSAK ÖYLE İYİYİZ”

47 yaşındaki güzel şarkıcı eski eşiyle ilgili soruları yanıtlamaktan çekinmedi ve "Marc ve ben şu an için nasılsak öyle iyiyiz." dedi. Lopez hayranları tarafından barışıp barışmayacakları hakkında ki soruyu şu şekilde yanıtladı, "Şu anda birlikte olmamamızın bir nedeni var, biz harika arkadaşlarız ve biz birlikte ebeveynleriz. Hatta beraber İspanyolca bir albüm üzerinde de çalışıyoruz ve böylesi bizim için çok daha iyi. İş için buluşuyoruz ve bu bizim harika olduğumuz bir yer, sahnede beraber olduğumuz yer ve bunu orada bırakıyoruz. Sadece bu kadar."

ESKİ EŞİYLE ARASINDA Kİ İLİŞKİ FLÖRTLEŞMEYE DÖNEBİLİR!

Lopez ve Anthony ayrılıklarının ardın uzun zaman dostluklarına devam ettiler. Güzel şarkıcı ünlü aktör Ben Affleck ile olan arasında geçen ilişkinin bitmesinin ardından eski eşiyle flörtleşmeye dönmüştü. Ünlü çift 2004’ün Haziran ayında yollarını birleştirmişlerdi ve 2008 yılının Şubat ayında ailelerine iki yeni üye eklenmişti, çift ikiz çocuk sahibi olmuşlardı. Fakat  Lopez ve Anthony çifti 2014 yılında bu uzun süren evliliklerini bitirme kararı almışlardı. Ünlü çiftin bu olumsuz kararı hem çocuklarını hem de onları yakından takip eden hayranlarını çok üzmüştü. Ayrılık kararıyla çift magazin gündemine bomba gibi düştüler.

Şimdilerde ise tekrar araların da bir sıcaklık olması ve beraber İspanyolca bir albüm çıkartma hazırlığında olan çift tekrar gündeme gelerek hayranlarına araların da yeniden bir beraberlik olacağı hakkın da umutlandırmış durumdalar. Fakat Lopez’in yaptığı konuşma da böyle bir şeyin olmayacağı hakkın da açıklamalar da bulunmuştur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu