Zuhal Topal’da Hanife Krizi!

Son günler de üst üste skandal yaşanan ve tepkilerin hedefi olan evlilik programlarından olan Zuhal Topal’la İzdivaç programı, programı bırakan Hanife’nin yerine yeni bir gelin adayı buldu

Zuhal Topal’da Hanife Krizi!
Zuhal Topal’da Hanife Krizi! Harun Gürcan

Zuhal Topal'ın izleyiciler için sunduğu izdivaç programında yakışıklı damat adayı Serkan'a talip olan güzel gelin adayı Öznur'u hakkında ki "yeni Hanife" gibi yorumlar Serkan’ı kızdırdı.

HANİFE’YE ÇOK BENZİYOR

Yakışıklı damat Serkan'a Hanife’den sonra yeni bir talip geldi. Yeni gelen Öznur’u görenler gözlerine inanamadı. Çünkü yeni gelen talip gözyaşlarıyla programdan ayrıldığını bildiren programın en popüler gelin adayı olan Hanife’yi andırıyordu. Öznur’un gelişiyle stüdyoda ki ortamın havasını birden değişti ve locadaki diğer adaylardan "bize birini hatırlattı" gibi yorumlar geldi. Locada ki diğer adayların bu şekil de yorum yapması Serkan’ı çok sinirlendi ve tepkisini göstermesine sebep oldu. Zuhal Topal’ın müdahalelerine rağmen Serkan sakinleşmedi ve sert yorumlarına devam etti. Her şeye rağmen Öznur stüdyo da sergilediği sempatik tavırlarla ekran başındakileri ve programdaki izleyicileri etkilemeyi başardı.

SERKAN "GERÇEKTEN BENZİYORMUŞ"

Öznur’un Hanife’ye benzemesiyle ilgili yapılan yorumlara sinirlenen Serkan paravanın açılmasını istedi. Paravanın açılmasıyla beraber gözlerine inanamayan Serkan “gerçekten benziyor” diye yorum yapması Öznur’u biraz üzdü. Bunun üzerine Öznur’dan haklı olarak bir soru geldi “Hanife’yi unuttunuz dimi bu arada?” Serkan konunun çok uzamasını istemediği için Öznur’a çay teklifinde bulun ve ikili çay içmeye çıktılar.

ÖZNUR “UNUTTURURUM NE OLACAK Kİ”

Serkan’ında Öznur’u Hanife’ye benzetmesine üzerine Öznur “Hanife’yi unuttunuz dimi bu arada? Yani unutmadınız öyle mi?” sorusunun üzerine Serkan’ın cevabı üzerine Öznur çok iddialı konuştu ve “Unuttururum ne olacak ki” dedi ve Serkan’ı etkilemeyi başardı ve beraber çaya çıktılar. Acaba ilişkinin sonucu ne olacak?

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu