O Ünlü İsim Türkiye’ye Geliyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, Türkiye’yi Türk fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte gezecek.

O Ünlü İsim Türkiye’ye Geliyor
O Ünlü İsim Türkiye’ye Geliyor Harun Gürcan

Mayıs ayında Türkiye’yi ziyaret edecek olan Madonna zaten Mevlanaya hayranlığıyla biliniyordu. Türkiye’ye bu gelişin de yakın arkadaşı fotoğrafçı Mert Alaş'la beraber Türkiye'ye gelecek ve Konya’yı ziyaret edece. Mevlâna Celaleddin Rumi'nin Konya'ya gelişinin 789'uncu yıldönümüyle ilgili etkinlikler düzenlenecek. Ünlü şarkıcı bu etkinliklere de katılmayı ihmal etmeyeceğini açıkladı.

MEVLADAN SONRAKİ DURAK BODRUM

Daha önce de Mevlana’ya karşı sevgisini göstermek için şiirlerini seslendirmiş ve 'Like A Prayer' şarkısının klibinde semazenlere yer vermişti. Madonna Mevlana ziyaretini tamamladıktan sonra yine Mert Alaş eşliğin de denizin ve güneşin tadını çıkartmayı planlıyor. Bodrum’a gittikten sonra kiralayacağını söyleyen Madonna Türkiye ziyaretinin geri kalanını Ege’nin zarif koylarını ziyaret etmekle tamamladıktan sonra İngiltere’ye gitmeyi planlıyor. Mert Alaş Modanna'ya Türkiye ziyareti boyunca eşlik edecek.

BİR ÇOK YABANCI İSİM MEVLANA’YA İLGİ DUYUYOR!

Modanna 2012 yılında İstanbul’da konser vermişti. Konser için gerçekleştirdiği bu ziyarette Türkiye’ye hayranlığını dile getirmişti. 58 yaşındaki şarkıcının Mayıs ayında ki ziyareti hakkında yaptığı açıklamasının ardından hayranları heyecanla onu beklemeye başladı. Bu arada Madonna'nın yanı sıra  Brad Pitt, Leonardo DiCaprio,  Russell Crowe, model Cara Delevingne, şarkıcı  Chris Martin,  Adriana Lima ve  Demi Moore gibi daha birçok dünyaca ünlü yıldızın da Mevlana'ya olan ilgisi olduğunu açıklamıştı. Leonardo DiCaprio hayranlığını Mevlana’nın hayatını anlatan film de oynamasıyla destekler bir davranışta bulunmuştur. Gün geçtikçe yabancı ünlülerin Mevlana’ya hayranlıklar artmakta. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu