James Corden’den Nusret’e Sürpriz Davet

Yaptığı paylaşımlarla tüm dünyada ilgi odağı olan Nusret’e ünlü isimden sürpriz bir davet geldiği hakkında söylentiler konuşuluyor.

James Corden’den Nusret’e Sürpriz Davet
James Corden’den Nusret’e Sürpriz Davet Harun Gürcan

Geçtiğimiz günler de sosyal medya hesabından bir video paylaşmıştı. Bu yaptığı paylaşım hızla yayıldı ve Nusret’in tüm dünya da ilgi odağı olmasına sebep oldu. Yaptığı paylaşım birçok insan tarafından izlenmesinin yanı sıra mizah ustaları tarafından da dalga konusu olmuştu.  

"BU ADAM KIRMIZI ETİN CHRİSTİAN GREY'İ OLABİLİR

Yaptığı paylaşımlarla ve yemeklerinin lezzetiyle şöhreti tüm dünyaya yayılmış durumda. Nusret Gökçe'ye hiç beklemediği bir davet geldi. Gelen davetin henüz kimden geldiği belli değil fakat programın da Nusret için, "Bu adam kırmızı etin Christian Grey'i olabilir" ifadelerini kullanan ünlü komedyen James Corden tarafından gelmiş olabileceği söylentiler arasında. Ünlü komedyen programın da Nusret için "Et yoğurmanın et yoğurma isteği uyandırması çok nadirdir. Kafamda evde barbekü partisi verirken böyle gözüktüğümü canlandırıyorum" demiş ve izleyicilerini eğlendirmişti.

İLGİ ODAĞI OLDU

Nusret Gökçe, yaptığı tuzlama hareketiyle (Salt Bae) adını herkese duyurmuştu ve son olarak Monaco'da gerçekleşen Laureus Spor Ödülleri'ne davet edilmişti. Nusret Gökçe bu gecede de ünlü sporcular tarafından ilgi odağı oldu.

NUSRET GÖKÇE’NİN NE CAVAP VERECEĞİ MERAK KONUSU
 

Yapılan bazı haberlere göre Nusret Gökçe’nin yeni bir çağrı daha geldiğini ve bu çağrının Amerika’da yayınlanan başka bir program tarafından geldiği söylentiler arasında.
Geçen Şubat’ta 'Late Late Show' adlı stand up programına konuk olmuştu. Aldığı davet haberlerinin hızla yayılmasıyla Nusret Gökçe “Dünyanın pek çok yerinden davet alıyorum ancak, yabancı dil sıkıntısı yaşıyorum” diyerek diye bir açıklama yaptı. Bu açıklamadan sonra Nusret Gökçe'nin bu çağrıya ne cevap vereceği merak konusu haline gelmiş durumda.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu