Survivor Ödül Oyununu Kazanan Takım Hangisi?

Dün akşam yayınlanan Survivor 2017’de ödül oyununu kazanmak için her iki takımda nefes kesen bir oyun çıkardı. Ödül de bir o kadar nefes kesiciydi.

Survivor Ödül Oyununu Kazanan Takım Hangisi?
Survivor Ödül Oyununu Kazanan Takım Hangisi? Harun Gürcan

Survivor 2017’nin geçen bölümün de gönüllüler ve ünlüler takımı harika bir ödül için yarıştı. Ödül için her iki takımda canını dişine takarak yarıştı ve çok iyi bir oyun çıkardılar. Aslında dün akşam ki bölüm de dikkatleri çeken oyun değil ödüldü.

DÜN AKŞAM Kİ ÖDÜL NEYDİ?

Alp Kırşan’ın sunumuyla dün Tv8 ekranların da yayınlanan Survivor 2017’de yarışmacıların gözlerine inanamayacağı bir ödül vardı. Kazanan takımın gerçekten bu sefer karnı doyacaktı ve adada ki moraller oldukça yerine gelecekti. Yarışmacıların buna kesinlikle ihtiyacı vardı. Alp Kırşan ödülü yarışmacılara gösterdiği anda bile yarışmacıların resmen nefesi kesildi. Ödülü kazanmak için kıyasıya yarıştılar. Peki bu ödül neydi? Yarışmacıları protein bakımından oldukça besleyecek ve karınlarını doyuracak enfes bir çıtır tavuk vardı. Yarışmacılar sadece ödülü görüp bile tokluk hissini yaşamaya başladılar.

ÖDÜL OYUNUNU KAZAN HANGİ TAKIM?

Survivor 2017'nin dün akşam ki son bölümün de iki takım arasında kıran kıran bir yarış oldu. Çünkü bu yarış ödül yarışıydı. Her iki takımın da bu ödüle ihtiyaçları vardı. O açlıkla geçen uzun sürenin ardından karınlarını doyurmak istiyorlardı. Oynanan oyuna açlık oyunu demek adeta yerinde bir tabir olur. Ünlüler ve gönüllüler takımı dün akşam bol proteinle bir yemek için mücadele etti. Alp Kırşan ödülü gösterdiği an iki takım adeta sevinçten havaya fırladı. Gönüllüler takımı ilk etapta ünlülere karşı rahat bir galibiyet elde ettiler ve 1-0 öne geçtiler. Oyunun ikinci turunda ünlüler ve gönüllüler arasında mücadele son dakikaya kadar sürdü ve oyunda 4-4’lük bir skor elde edildi. Artık her şey son oyuna kalmıştı. Her iki takımında bu ödüle ihtiyacı olduğu için canla başla savaştılar diyebiliriz. Fakat Elif Şadoğlu ikinci etaba ve oyuna son noktayı koydu. Elif Şadoğlu’nun oyunu 5-4 yapmasıyla beraber gönüllüler ödül oyunun sahibi oldular. Oyunun açlığın verdiği gerginlikle oyun sırasında Serhat Akın ve Bulut Özdemiroğlu arasında bir tartışma yaşandı. İki ayrı takımda yarışan yarışmacılar arasında süren tartışma kısa bir süre sonra tatlıya bağlandı

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu