Survivor’da Yine Sert Tartışmalar

Survivor 2017’nin dün yayınlanın bölümünde yaşanan tartışmalar büyük damga vurdu.

Survivor’da Yine Sert Tartışmalar
Survivor’da Yine Sert Tartışmalar Harun Gürcan

Survior’da dün akşam harika bir ödül oyunu vardı. Ödülü kazanmak isteyen her iki takımda da büyük gerginlik vardı. Özellikle Serhat ve Bulut arasında ki tartışma olay oldu.

SERHAT VE BULUT’UN ARASINDA BÜYÜK GERGİNLİK!

Bulut kenarda oturmasına rağmen oynanan oyuna müdahale de bulunması Furkan’la arasın da gerginlik yaşanmasına sebep oldu. İkili kısa süreli bir tartışma yaşadı. Bulut davranışına Serhat’ın da müdahale etmesiyle Bulut “Sen karışma” diye tepki gösterince olayın büyümesine sebep oldu. İkili arasında ki tartışma yarışma da tansiyonun yükselmesine sebep oldu. Serhat ve Bulut bir süre tartışma yaşadılar. Daha olayın yatışması için takım arkadaşlarının da araya girmesiyle beraber yarışma tekrar kaldığı yerden devam etti.

FURKAN’IN HATALARI SERHAT’I KIZDIRDI

Furkan bu hafta ki ödül oyununda Anıl’la karşı karşıya geldi ve oyun içinde yaptığı hatalar nedeniyle oyunu kaybetti. Furkan’ın oyun için de yaptığı hatalar sonucu oyunu kaybetmesi Serhat Akın’ın sinirlenmesine sebep oldu.

SERHAT AKIN TEKRAR OYUNDA

Geçtiğimiz haftalar da sakatlık yaşayan Serhat Akın hastaneye kaldırılmıştı ve bir süredir hastanede adaya dönmeyi bekleyen Serhat Akın bu hafta ki ödül oyununda yarıştı. Sakatlığından dolayı bir süredir adadan uzak olmasına rağmen yarıştığı ilk oyunda rakibini mağlup etmeyi başardı ve ödül oyununda ünlüler takımının hanesine bir puan eklemeyi başardı. Fakat Serhat Akın’ın aldığı bu bir puan ünlülerin oyunu kazanması için pekte yeterli olmadı.

ADEM'DEN OLAY YARATACAK YORUM

Survivor 31. Hafta fragmanı yayınlandı. Adem’in sözleri fragmana damgasını vurdu. Adem ünlüler takımı hakkında yorum yaptı “Takım olmak için elimden geleni yaptım. Fakat bu takım takım olmak istemedi. Yalnız geldik buraya, yalnız savaşıyoruz. Bugün yarın da yalnız gideceğiz. Biz gruplaşma yapmadık. Sen gruplaşma dedin gruplaşma oldu diyorlar. Görsel olarak üçe bölünmüşüz ama bir grup diğer gruba koyun psikolojisiyle yaklaşıyor.”' Gibi sözler kullanması olay yaratacak gibi gözüküyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu