Tori ve Dean McDermott Çifti 5. Anne Baba Oldular

11 yıldır evli olan ünlü çiftin 4 çocuklarına bir kardeş daha geldi. Aileleri artık 7 kişi.

Tori ve Dean McDermott Çifti 5. Anne Baba Oldular
Tori ve Dean McDermott Çifti 5. Anne Baba Oldular Harun Gürcan

Charlie Shanian ve Tori Spelling ayrıldıktan sonra 2006 yılında Tori, Dean McDermott evlendiler ve 5. Çocuklarının mutluluğunu yaşıyorlar.

ÖNCEKİ EVLİLİĞİNDE ÇOCUK SAHİBİ OLAMAMIŞTI

ABD'nin ünlü çiftlerinden olan aktris ve yazar, Beverly Hills 90210 ve Tori and Dean adlı Tv dizilerindeki oyunculuğuyla tanınan Tori Spelling 2006 yılında yollarını ayırdığı eski eşi Charlie Shanian ile çocukları olmamıştı. Fakat 2006 yılında Dean McDermott ile yollarını birleştirdiler. Mutluluk bir evlilik geçirmesinin yanı sıra annelik duygusunu ve heycanını 4 defa yaşamıştı. Geçtiğimiz günlerde Tori 5. Çocuğunu da dünyaya getirdi ve heyecanını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

5. KEZ ÇOCUK SAHİBİ OLMANIN MUTLULUĞU

Dünya evine girdikten sonra beşinci defa anne ve baba olmanın mutluluğunu paylaşmaktan çekinmediler. Güzel ve yetenekli aktris, sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştığı fotoğrafta yeni bebeğinin parmaklarını tutuşunu gösterdi ve açıklama olarak "#babyshowers #candygram #torispelling #family #grandkids" etiketleriyle şu notu ekledi; ''McDermott ailesinin en yeni üyesinin doğumunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Beau Dean McDermott'u ağırlamaktan çok mutluyuz, lütfen bize katılın.'' dedi.

Ünlü güzel bir magazin dergisine eşiyle beraber bir röportaj verdi. Verdiği röportaj da Tori şu şekilde konuştu; "O gerçek bir kutsamadır ve kardeşleri onunla tanışmaktan dolayı çok sevindiler! Hepimiz güzel ve sağlıklı büyük ailemiz için tanrıya minnettarız." sözlerini kullandı ve mutluluğunu açık açık dile getirdi. Çocuklarına olan sevgisini paylaşmaktan hiçbir zaman ünlü çifte takipçileri yine yalnız bırakmadı ve çifte tebrik mesajları yağdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu