İmparator İbrahim Tatlıses Emekli Mi Oluyor?

İmparator Tatlıses yaşadıklarından sonra emekli olmaya karar verdi.

İmparator İbrahim Tatlıses Emekli Mi Oluyor?
İmparator İbrahim Tatlıses Emekli Mi Oluyor? Harun Gürcan

Efsane şarkıcı İbrahim Tatlıses artık yorulduğu için malulen emekli olmak için İzmir’de bulunan Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne dilekçesini verdi.

İMPARATORUN MAAŞI 800 LİRA MI OLACAK?

İbrahim Tatlıses emekli olabilmek için dilekçesini verdi. Ünlü şarkıcının maaşı henüz belli olmadı. Fakat maaşı 800 lira ile 4 bin lira arasında olacağı söylentiler arasında. Ayrıca İmparator Tatlıses devlet tarafından sağlanan avantajlardan, özellikle avantajlardan yararlanacağı konuşuluyor.

O GÜN HER ŞEY DEĞİŞTİ

İbrahim Tatlıses devam ettirdiği başarılı kariyerine damga vuran olayın o gün yani 14 Mart 2011'de her şey değişti. İbo Show programın da her şey güzel bitmişti. Fakat programın sonun da İbrahim Tatlıses üzücü bir olay yaşadı. Uzun namlulu silahlarla saldırıya uğradı ve hastaneye kaldırıldı. Yaşadığın olayın tek güzel yanı kafasına aldığı kritik ateşten kılpayı kurtultu ve ölümden dönmüştü. Yaşadığı olay tüm Türkiye halkını derinden etkilemişti. Çünkü Türk halkı böyle bir efsaneyi kaybetmek istemiyordu.

SALDIRININ ARDINDAN

İbrahim Tatlıses saldırıdan sonra çok kan kaybetmişti. Başında ki ağır yara nedeniyle ağur bir ameliyat geçirdi. Geçirdiği ameliyat tam 6 saat sürmüştü. Ameliyat sonunda imparator 2 hafta süren yoğun bakımdan sonra hayati tehlikeyi atlattı. Tedavisinin geri kalanını Almanya’da tamamlamak üzere 6 Nisan 2011’de Almanya’ya gitti. Saldırının ardından hiçbir şekilde ne bir albüm yaptı ne de sahneye çıktı. İmparatorun emekli olmak için hastaneye rapor almak üzere başvurduğu haberinin yayılması sevenlerinin oldukça üzülmesine sebep oldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu