Evleneceksen Gel de Sürpriz gelişme

Show Tv’de hafta içi her gün Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla ekranlara gelen evleneceksen gel de sürpriz olaylar gerçekleşti

Evleneceksen Gel de Sürpriz gelişme
Evleneceksen Gel de Sürpriz gelişme Harun Gürcan

Bir süredir Kaan’la ilişki yaşayan Fatma, Kaan’la arası açıldıktan sonra ilk talip çıktığı Nurullah’a tekrar talip oldu

NURULLAH ÇOK ŞAŞIRDI

Programa katıldığı ilk zamanlar Nurullah’a talip olan gelin adayı Fatma daha sonra Tayfun’la ve Kaan’la görüşmüştü. Kaan’la çok büyük aşk yaşamışlardı hatta ikili beraber Abant’a tatile gitmişlerdi. Fakat tartışmalar sonucu tekrar yollarını ayırmalarının üzerine Nurullah’a tekrardan talip olduğunu belirtmesi üzerine Nurullah çok şaşırdı ve Fatma’dan gelen bu ani sürpriz karşısında olumlu bir tutum sergiledi.

BERABER ZEYBEK OYNADILAR

Kaan ve Fatma’nın birlikteliğini ayırması üzerine güzel gelin adayı ilk zamanlar talip olduğu Nurullah’a tekrar talip oldu. Fatma stüdyoya ilk geldiği zaman Kaan ve Solmaz’la bir polemiğe girdi fakat Nurullah bu polemiğin daha fazla uzamasını istemedi ve Solmaz’la artık işinin olmadığını söyledi. Ardından Fatma’yı kaldırarak stüdyoda ki gerginliğinin yerini ikilinin dansı aldı ve çift bir süre karşılıklı zeybek oynadılar. Ardından Nurullah ve Fatma romantik bir dans ederek güzel bir birliktelik için yola çıktılar gelişmeleri ileri ki bölüm de hep beraber göreceğiz.

ÇOK GERGİNLİKLER YAŞANDI

Nurullah ve Solmaz çiftinin ayrılmasıyla Kaan roman kızı Solmaz’a talip olarak çıktı. Bir süre birlikte olan çift yayın ekibiyle beraber Uludağ’a kayak tatili yapmaya gitmişlerdi. Stüdyoya geldiklerin de Nurullah’ın tepkilerinin hedefi olmuşlardı. Programdakiler Nurullah’ın hala Solmaz’da gözü olduğunu söylese de Nurullah bu söylentileri yalanmaya devam etti. Fatma ve Nurullah söz konusu olduğunda ise Kaan ve Solmaz olumsuz yorumlarıyla çiftin arasında gerginlik olmasına sebep olmuştu. Şimdi ise Kaan ve Solmaz evlenmek istediklerini program da açıklamışlardı ve Kaan’ın yaptığı sürprizlerle bu isteklerinin gerçek olduğunu herkese kanıtladılar.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu