Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Muradına Eriyor

Show Tv kanalında yayınlanan Evleneceksen Gelin dün yayınlanan bölümün de Kaan ve Solmaz’dan şok açıklama

Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Muradına Eriyor
Evleneceksen Gel Solmaz Kaan Muradına Eriyor Harun Gürcan

Bir süredir beraber olan fakat sürek olarak tartışma yaşan Kaan ve Solmaz sonun da muradına eriyor. Nişan tarihlerini program da açıkladılar. Nişandan hemen sonra Paris'e gideceklerini ve dönüşte de düğünlerini yapmak istediklerini söylediler. Olumsuz yorumlara hiç kulak asmayan çift evlilik yönünden emin adımlarla devam ediyorlar. 

NİŞAN TARİHLERİ NE ZAMAN?

Dün son bölümü yayınlanan bölümün de Solmaz Kaan çifti program da nişan tarihlerini açıkladılar. Büyük tartışmalara rağmen tekrar beraber olmayı başaran çift ailelerinden onayı aldıktan sonra nişan tarihlerini belirlediler. 23 Mart’a nişanlanacak olan çift birbirlerine olan sevgisini herkese kanıtladılar. Yapılan tüm olumsuz yorumlara rağmen evlilik yolunda ilerlemeye devam ediyorlar.

ÇİFT PARİS’E GİTMEYİ PLANLIYOR

Evleneceksen Gel programın popüler çifti Kaan ve Solmaz nişanlandıktan sonra aşıklar şehri Paris’e gitmeyi düşündüklerini program da paylaştılar. Nurullah ise hala bu çiftin aşkına inanmadığını ve kameralara oynadıklarını yani şov yaptıklarını iddia ediyorlar. Çift ise Nurullah’a nispet edercesine bir davette bulundular ve Nurullah’ı 23 Mart’ta nişanlarına beklediklerini söylediler. Nurullah’ın olumsuz yorumlarını artık duymak istemeyen Solmaz Nurullah her yorum yapmak istediğini dans etmeye başlayarak program da Nurullah’ı konuşturmadı.

KAAN VE SOLMAZ NE ZAMAN EVLENİYOR?

Çift program da çok romantik dans ettiler. Bu romantik dakikaların ardından herkes tarafından merak edilen bir konu daha var. Solmaz ve Kaan ne zaman evleniyor? Bu konu hakkında daha net bir şeyler söylemediler. Fakat bu yaz düğünün yapılma olasılığı çok yüksek olduğu söyleniyor. Çiftin yaptığı açıklama da nişandan hemen sonra nikahı yapmak istediklerini söylüyorlar.  

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu