Diriliş Ertuğrul’da Mevsim Şartlarından Dolayı Yeni Bölüm Yayınlanamadı

TRT1’in en çok sevilen ve takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yayınlanmaması akıllara bu hafta da yayın olur mu olmaz mı sorusunu getirdi.

Diriliş Ertuğrul’da Mevsim Şartlarından Dolayı Yeni Bölüm Yayınlanamadı
Diriliş Ertuğrul’da Mevsim Şartlarından Dolayı Yeni Bölüm Yayınlanamadı Celalettin Yünel

TRT1’in en çok sevilen ve takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yayınlanmaması akıllara bu hafta da yayın olur mu olmaz mı sorusunu getirdi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL TAKİPÇİLERİ ÜZÜLDÜ

Osmanlı tarihinin ilk yıllarını anlatan Diriliş Ertuğrul dizisi takipçilerini bu hafta yayınlanmayarak çok üzdü.  Her hafta binlerce takipçisi tarafından izlenen ve takip edilen Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta yaşanan mevsim şartlarından dolayı yayınlanmadı.  Takipçilerinin her hafta olduğu gibi bu hafta da merakla beklediği Diriliş Ertuğrul dizisinde yaşanacaklar herkesi merak da bırakırken bu hafta yayınlanması herkesin merakını kursağında bıraktı ve aynı zamanda neden yayınlanmadığı sorusunu da akıllara getirdi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL İZLEYİCİLERİNİN MERAKLARI KURSAKLARINDA KALDI

Osmanlı döneminin Ertuğrul Gazi kuruluş dönemini anlatan Diriliş Ertuğrul dizisi Osmanlı'nın yeniden dirilişini ve tekrardan Türk ordusunun dünyaya hakim oluşunu anlatmasıyla insanları kendine çekiyor ve yeniden Osmanlı hayranlığını insanlara tekrar tekrar yaşatıyor. Diril Diriliş Ertuğrul dizisinde bu hafta yayınlanacak olan bölümde insanlar bazı sorularının cevaplarını bulmayı beklerken dizinin yayınlanmaması izleyicileri çok üzdü. Her hafta yeni bir maceranın yaşandığı dizide bu hafta da  Ertuğrul Bey'in düşmanlarına karşı vereceği savaşların yer alması bekleniyordu ama mevsim şartlarından dolayı yayınlanmaması herkesi üzerek merakta bıraktı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİ MEVSİM ŞARTLARINDAN DOLAYI YAYINLANAMADI

Diriliş Ertuğrul dizisi hayranlarına kötü haberi yapımcı firma verdi. Diriliş Ertuğrul dizisi takipçileri 79. yeni bölüm için tam geri sayıma başlamışken yapımcı firmadan yapılan açıklamayla şok oldu.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİ YAPIMCI FİRMA AÇIKLAMA YAPTI

Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Hülya Darcan gibi isimlerin rol aldığı  ve TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölümünün yayınlanamaması hakkında açıklama yapan yapımcı firma, ”Mevsimsel şartlara bağlı olarak çekim sahamızda yaşanan sorunlar nedeniyle yayınımıza bir hafta ara vermek zorunda kaldık. 1 Mart Çarşamba akşamı Diriliş Ertuğrul tekrar bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacaktır. Dizimizin 79.  bölümü 8 Mart Çarşamba günü saat 20.00'de TRT 1 ekranlarında yayınlanacaktır. Diriliş Ertuğrul dizisinin içerik, yapım ve prodüksiyon olarak büyüklüğü göz önüne alındığında yaşanan gecikmenin siz değerli izleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağına inanıyoruz. Saygılarımızla." denildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
bahar     2017-03-05 Bu kinoñ ahyry näme bolarka.her hepdä barmak basyp sanap ýetýas.edil özümiz oýnyñ içinde ýaly.aglasañyz aglaýas gülseñiz gülýäs.bun ýalylam bir kinony gowy görjek ekeniñ.türkmenistanyñ 70g %
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu