Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e Gönderme

2 yıllık evliliklerinin ardından sürekli birbirlerine göndermelerde bulunan Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti yeni bir polemik ile gündeme geldiler.Çelik'in 'Tekrar evlenebilirim' açıklamasına Gülben Ergen göndermede bulunarak cevap verdi.

Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e Gönderme
Gülben Ergen'den Erhan Çelik'e Gönderme Celalettin Yünel

2 yıllık evliliklerinin ardından sürekli birbirlerine göndermelerde bulunan Gülben Ergen ve  Erhan Çelik çifti yeni bir polemik ile gündeme geldiler.Çelik'in 'Tekrar evlenebilirim' açıklamasına Gülben Ergen göndermede bulunarak cevap verdi.

TRT'deki görevi sebebi ile Ankara'da yaşayan Çelik, Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği, Ergen'in de oynadığı 'Vezir Parmağı' filminin seti için Kapadokya'ya gitme kararı almasından sonra çift arasında soğuk rüzgarlar esmiş ve çift boşanma kararı alarak boşanmıştı.

Boşandıktan sonra aralarında bir türlü suların durulmaması ise magazin dünyasına malzeme çıkmasına neden oldu. Son olarak Çelik’in “Doğru insanı bulursam tekrar evleneceğim” sözlerine “Ne güzel!” demekle yetinmesi magazin takipçileri tarafından bu kırgınlık ve söz düellosu nereye kadar sürecek sorusunu akıllara getirdi.

ÇELİK VE ERGEN ÇİFTİ NEDEN BOŞANMIŞTI

Ergen ve Çelik çiftinin boşanmasına Ergen ile 3 oğlunun babası, 2012 yılında boşandığı Mustafa Erdoğan'ın sık görüşmesi sebep olduğu iddia edilmiş ve buluşmalar herkesin gözü önünde İstinye ve Bebek'te yapılınca Çelik rahatsızlık duymuş ve eşi Ergen'e birçok kez söylemesine rağmen Çelik'in evi terk etmesine neden olarak ilişkileri boşanmaya kadar gitmişti.

İPLER KAPADOKYA'DA KOPTU

2016 yılının Eylül ayında TRT'deki görevi sebebi ile Ankara'da yaşayan Çelik, Mahsun Kırmızıgül'ün çektiği, Ergen'in de oynadığı 'Vezir Parmağı' filminin seti için Kapadokya'ya gitme kararı almıştı. Çelik ise, çekimler sebebi ile bir süredir görmediği eşine sürpriz yapmak isteyerek  Kapadokya'ya giderken, Ergen'in ilk eşi Erdoğan'dan olan oğulları; 9 yaşındaki Atlas ve 7 yaşındaki ikizleri Ares ile Güney'i de yanına almıştı. Ergen, ailesini karşısında görünce çok sevinse de bunu duyan Erdoğan'ın da, "Oğullarımı göreceğim" diyerek aniden Kapadokya'ya gelmesi iplerin kopmasına neden olmuştu. Çelik'in bu duruma çok sinirlenerek Ankara'ya dönmesi ve ardından da boşanma kararı alması bir olmuştu.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu