Songül Karlı ile Metin Yüncü Boşanma Kararı Aldı

2012'de su gibi programında Ünlü şarkıcı Songül Karlı, Metin Yücü ile yollarını ayırma kararı aldı.

Songül Karlı ile Metin Yüncü Boşanma Kararı Aldı
Songül Karlı ile Metin Yüncü Boşanma Kararı Aldı Celalettin Yünel

2012'de su gibi programında Ünlü şarkıcı Songül Karlı, Metin Yücü ile yollarını ayırma kararı aldı.

2012 yılında Su Gibi adlı evlilik programının canlı yayınında kınasını ve düğününü yapan, ardından eşiyle yaşadıklarını programında yayınlayan güzel türkücü Songül Karlı aldığı boşanma kararıyla herkesi şok etti.

SONGÜL KARLI'NIN EVLİLİK DÜŞÜNCESİ ŞAŞIRTMIŞTI

2012 yılının Mayıs ayında dünya evine giren Songül Karlı, 'Allah kim evlenmek istiyorsa evlenmesi nasip etsin. Evlat isteyenlere evlat versin. İnsanın zamanında eşini, yarısını bulması ve hayatını devam ettirmesi çok önemli ' diye yaptığı açıklamalar akıllarda soru işaretleri bıraktı.

SONGÜL KARLI EŞİNE İLTİFAT ETMİŞTİ

2012'de su gibi programında Ünlü şarkıcı Songül Karlı  eşi Metin Yüncü'yle 1,5 senelik bir birlikteliğin ardından nikah masasına oturduklarını açıkladığı zamanda, 'İyi, kötü günler yaşadık. Canlı yayında düğün yapalım mı yapmayalım mı diye çok konuştuk. Sağ olsun beni kırmadı ' dedi.

SONGÜL KARLI NASIL BİR EŞ?

Karlı nasıl bir eş olduğunu ise şöyle anlattı:

'Bizde eşe bakılır, terlik verilir, yemeği yedirilir, üstü örtülür, üstü giydirilir. Öyle yetiştirildik.

SONGÜL KARLI  EŞİYLE NASIL TANIŞTI?

Arkadaşlarının isteği üzerine bir yere gittiğini söyleyen Karlı, 'Onlar illa gel dedi, gitmek istememiştim. Israr üzerine gittim, Metin Bey vardı, bakmadım bile. Metin bir restorana gidelim diye tutturdu. Ben istemedim, sinir oldum, çok kendine güvenen insanları sevmiyorum. O illa gidelim dedi ben hayır derken gittik. İki kişi vardı masada bir kuyumcu arkadaşımız 15 kişiydiler hepiniz kalkın burada bir aşk var dediler. O yemekten sonra üç ay görüşmedik ' dedi.

Üç ayın ardından ilk kendisinin arama yaptığını açıklayan Songül Karlı, 'Belki adamı kaparlar, arayım dedim. Bir ay konuştuk, sonra İstanbul 'da görüştük, öyle başladı ' dedi.

SONGÜL KARLI EVLENME TEKLİFİNİ NASIL ALDI?

'Metin aşkını, sevgisini çok söyler ' diyen Karlı, 'Evlilik teklifi şöyle oldu; Metin 'benimle evlenecek misin, beni kandırıyor musun?' diyordu. Ben o evlenmelim dediği zaman korkuyorum. 1,5 sene öyle geçti. Son zamanlarda evlenelim dediği zaman yapımcım Mustafa 'da bize bir el atmış oldu ve evlendik. Kısmetmiş ' şeklinde konuştu.

2012'de EVLENEN SONGÜL KARLI 2017'DE BOŞANDI

Mayıs 2012'de sunuculuğunu üstlendiği izdivaç programının canlı yayınında Metin Yüncü ile evlenen Songül Karlı boşandı.

Songül Karlı ve Metin Yüncü çiftinin 5 yıllık evlilikleri tek celsede sona erdi. Songül Karlı ve Metin Yüncü hakkında daha önce de ayrılık haberleri çıkmış ancak çift iddiaları kesin bir dille reddetmişti.

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu