İçimdeki fırtına 5. Yeni Bölüm Fragmanı İzleyicileri Ekrana Kilitledi

Star TV ekranlarında yayınlanan İçimdeki Fırtına son bölümü ile izleyicilerin nefeslerini kesti.

İçimdeki fırtına 5. Yeni Bölüm Fragmanı İzleyicileri Ekrana Kilitledi
İçimdeki fırtına 5. Yeni Bölüm Fragmanı İzleyicileri Ekrana Kilitledi Celalettin Yünel

Star TV ekranlarında yayınlanan İçimdeki Fırtına son bölümü ile izleyicilerin nefeslerini kesti.

 Başrollerinde Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Hatice Aslan, Levent Can, Mehmet Özgür ve Tarık Papuççuoğlu'nun  yer aldığı İçimdeki Fırtına son bölümde izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı.

İÇİMDEKİ FIRTINA SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR İZLEYİCİYİ HEYCANLANDIRDI

Star TV ekranlarında yayınlanan İçimdeki Fırtına son bölümünde Elif’in Deniz olduğunu kanıtlamak isteyen Ezgi, gerçek Elif Deran’ın kocası Tarık’ın izine ulaşır. Ezgi’nin gazeteci arkadaşı Mete, Tarık’ın telefonunu almadan adamı gönderir.  

İÇİMDEKİ FIRTINA'DA TARIK  5 YIL SONRA GÖRMEDİĞİ KARISININ PEŞİNE DÜŞTÜ

Beş sene boyunca görüşmediği karısının artık çok zengin olduğunu ve Deran Holding’te çalıştığı bilgisine ulaşan Tarık hemen holdinge gider ve Tarık’ın Elif’le karşılaşması sonunda işler birbirine girer. Bir başka taraftan Ezgi’nin canını sıkan en önemli mesele Emre’nin Elif’i farklı görmesidir.

İÇİMDEKİ FIRTINA SON BÖLÜMDE EZGİ'NİN NEDEN KÖTÜ OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Tüm bu olaylar yaşanırken Ezgi’nin iç dünyası da aralanır. Ezgi’nin kardeşini sevmemesinin ve ona kötülük yapmasının nedenleri de belli olur.

İÇİMDEKİ FIRTINA KONUSU

Çocuklukları boyunca çok iyi anlaşan iki kız kardeşin zaman içerisinde birbirlerine nasıl düşman olduklarının hikayesinin anlatılacağı İçimdeki Fırtına dizisinde art arda gelişen olaylar ışığında ortaya çıkan sırlar, beklenmedik olaylar sonucunda bambaşka bir gizem kazanır. Birbirlerinin her şeyini bilen bu iki kız kardeş zekalarını sonuna kadar kullanacak ve gizli şekilde birbirlerini en derinden vurabilmek için imkanlarını kullanacaklardır. Farkına olmadan geçmişin sırlarını ortaya çıkaracak olan ikilimiz bazen birbirlerini yıkmak yerine birlikte hareket etmeleri gerektiğini sık sık düşüneceklerdir.

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
First Lady Kıskançlık Krizinde Mi?
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu
Ünlü Güzel Balkonda Soyundu